Billie Eilish należy do grona gwiazd, które chętnie eksperymentują ze swoim wyglądem. Do niedawna kojarzono ją przede wszystkim z oryginalnymi odcieniami włosów, na czele z zielenią, czerwienią i niebieskim. Natomiast kilka miesięcy temu topowa wokalistka przefarbowała się na vintage blond, a tym samym po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów oraz swoje fanki. Wyglądała niesamowicie. Wszystko wskazuje jednak na to, że ciepły i maślany odcień już jej się znudził. Gwiazda pochwaliła się właśnie efektami kolejnej metamorfozy. Jak teraz wygląda? 

Billie Eilish zmieniła fryzurę! Jak wygląda? 

Billie Eilish nie jest już blondynką, o czym dowiedziałyśmy oraz dowiedzieliśmy się za pośrednictwem Instagramu. Gwiazda opublikowała właśnie nowe selfie, a jednocześnie poinformowała, że zmieniła fryzurę. Tym razem postawiła na ciemny i ciepły brąz, który robi furorę w sezonie jesień-zima 2021/2022. Sprawdźcie, jak wygląda poniżej.

Trendy jesień-zima 2021/2022: Billie Eilish postawiła na najmodniejszy odcień tego sezonu

Nie mamy wątpliwości, że ciepły brąz, na który zdecydowała się Billie Eilish, to jeden z najmodniejszych kolorów włosów nie tylko na ten, ale również na kolejny sezon. Prezentuje się ultra stylowo, a do tego jest bardzo uniwersalny. Pasuje do różnych typów urody, do tego wygląda dobrze na różnych długościach, w tym na fryzurach z grzywką (co widzimy m.in. na zdjęciu opublikowanym przez Billie Eilish).