Billie Eilish lubi eksperymentować ze swoim wyglądem, a szczególnie z włosami. W przeszłości farbowała je m.in. na odcienie srebra i szarości, niebieskiego czy brązu. Przez ostatnie miesiące pozostawała wierna czerni oraz charakterystycznym – neonowo zielonym odrostom. Wczoraj natomiast 19-letnia gwiazda opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie i podzieliła się z fanami / fankami efektami nowej – totalnej metamorfozy. Tym razem postawiła na słoneczny blond. I naprawdę ciężko ją rozpoznać!

Billie Eilish zmieniła fryzurę

Billie Eilish przeszła totalną metamorfozę, o czym poinformowała za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Od niedawna na jej głowie króluje słoneczny blond. I wszystko wskazuje na to, że wciąż nie może przyzwyczaić się do nowego koloru włosów. „Uszczypnijcie mnie” – napisała bowiem pod opublikowanym wczoraj zdjęciem (możesz je zobaczyć w naszej galerii, na górze strony).

Billie Eilish postawiła na jedną z najmodniejszych fryzur w sezonie wiosna-lato 2021. W tym wypadku nie chodzi tylko o kolor włosów, ale również o cięcie. Autorka takich hitów, jak bad guy i No Time To Die mocno pocieniowała swoje kosmyki, poza tym zdecydowała się na tak zwaną grzywkę – zasłonkę. Uwielbiają je także francuskie it-girls! 

W naszej galerii (na górze strony) przypominamy najbardziej spektakularne metamorfozy Billie Eilish. Od siwych włosów przez czarne z zielonymi odrostami, a na słonecznym blondzie kończąc.    

Billie Eilish to jedna z najbardziej utalentowanych i wyrazistych wokalistek młodego pokolenia. 19-letnia artystka ma na swoim koncie wiele nagród muzycznych, na czele z Grammy oraz MTV Video Music Awards. W 2020 roku nagrała wraz z bratem piosenkę do filmu Nie czas umierać, czyli do 25. części przygód Jamesa Bonda. Ma własny styl (nie tylko w muzyce), a jej stylizacje są zawsze szeroko komentowane. Podobnie jak wspomniane wcześniej fryzury i kolory włosów.