Radzka, podobnie jak Karolina, studiowała prawo, ale poszła w lewo. Jak sama podkreśla jej talentem zawsze było opowiadanie o rzeczach, które ją interesują. A ponieważ ciekawi ją nie tylko moda, ale jej kontekst społeczny, kulturowy, a także literatura i sztuka, to obszarów, o których może mówić jest wiele. YouTube to medium, które pojawiło się w jej życiu naturalnie. Wideo buduje dużo intymniejszą relację niż martwe zdjęcia na Instagramie — widzisz człowieka, słyszysz jego głos, widzisz sposób gestykulacji. To buduje więź.

Dziś Radzka to nie tylko videoblog, ale też całkiem pokaźny biznes: liczne projekty, jakościowe współprace, kolekcja współtworzona z marką Tova, książka, wiele projektów. Mimo to Magda nie myśli o swojej działalności jak o biznesie. Jak sama mówi, to  wszystko było wtórne. Od zawsze przyświecała jej chęć tworzenia jakościowego contentu. Skupiała się na tym, żeby treści, a biznes zbudowała biznes intuicyjnie. Pewnie dlatego ludzie tak w niego uwierzyli — bo jest oparty na silnej, charyzmatycznej osobowości.

Na pojawiające się czasem zarzuty, że się zmieniła, odpowiada: a ty nie zmieniłaś się przez 10 lat? Zmieniła się jako człowiek — jej gust, potrzeby, estetyka ewoluowały. Także fizycznie się zmieniła, ale core osobowości jest taki sam jak lata temu. Zawsze była dziewczyną z krwi i kości, która po prostu chce inspirować i radzić. I to się nie zmieniło.

#girlTALK i #girlsASK to internetowe show tworzone przez Karolinę Cwalinę. Każdy odcinek swoją premierę ma w czwartek o 21.00 na kanale YouTube. W ramach tych dwóch cykli prowadząca odpowiada na pytania widzów oraz rozmawia z zaproszonymi gośćmi na tematy takie jak: samorozwój, biznes, pasje, miłość czy macierzyństwo. To pierwszy taki projekt, gdzie silne, zdolne, przedsiębiorcze kobiety (i nie tylko) rozmawiają otwarcie o tym, co jest dla nich ważne, w co wierzą, co je bawi, ale też co je boli. Rozwinięciem odcinków jest podcast dostępny na także na Spotify i Apple Podcast.

Nie musisz być na 100%, czyli Justyna Świetlicka w nowym odcinku #girlTALK >>>