Spersonalizowane ubrania i dodatki zawsze są bardziej wyjątkowe od tych zwyczajnych, a wystarczy naprawdę drobny akcent, żeby nadać im jakieś znaczenie. W przypadku biżuterii idealnie sprawdzają się w tej roli litery. Pamiętacie ulubiony naszyjnik Carrie Bradshaw? Łańcuszek z jej imieniem stał się inspiracją dla wielu osób z całego świata. W końcu nie był zarezerwowany tylko dla serialowej bohaterki. Każdy w tak prosty sposób mógł podkreślić nie tylko zamiłowanie do własnego imienia, ale również zaznaczyć obecność ważnych dla siebie osób. Ten trend nie zakończył się na szczęście na jednym modelu. Opcji personalizacji nie brakuje. Idealny przykład stanowi biżuteria dopasowana do znaku zodiaku lub modele z kamieniem urodzenia. Do tego marki jubilerskie stale serwują nam kolejne odsłony spersonalizowanej biżuterii i na każdym kroku udowadniają, że nawet niepozorna, pojedyncza litera może mieć wielką moc. Tym sposobem wystarczy, że postawisz na ważny dla ciebie inicjał, żeby wybrany naszyjnik, kolczyki lub inny dodatek przestał być tylko zwykłą ozdobą, których jest pełno w szkatułce. Biżuteria z literami nigdy nie będzie taka jak pozostałe błyskotki.

Biżuteria z literami – Naszyjnik z literą

Pamiętasz, jak kilka lat temu fashionistki oszalały na punkcie naszyjników z literami? Na ich celowniku znalazły się konkretne modele – alfabet od Celine. Okazałe litery w formie zawieszek w duecie z łańcuchem były prawdziwym przebojem na Instagramie. Można je było zobaczyć niemal za każdym razem, kiedy przewijało się ostatnio dodane zdjęcia stylizacji topowych influencerek. Wtedy było tylko kwestią czasu, kiedy podobne modele trafią do sieciówek. Oczywiście rozczarowania nie było, bo bardzo szybko pojawiły się tańsze i bardziej dostępne wersje słynnego naszyjnika z literami. Pomimo że czas ich największej popularności już minął, to jednak dla wielu osób stały się stałym elementem codziennych stylizacji. Taka moc wynika z tego, że nie były tylko sezonowym hitem, ale przedmiotem, który w oczach wielu osób miał dodatkowe i wyjątkowe znaczenie. Dzięki próbie czasu, którą przetrwały, możemy z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że to ponadczasowa biżuteria. Taki naszyjnik będziesz nosić latami i za każdym razem patrząc na niego przypominać sobie o dodatkowym znaczeniu, które może być znane tylko tobie.

Biżuteria z literami – Kolczyki z literą

Dom mody Celine sprawił, że fashionistki doceniły naszyjniki z inicjałami. Na szczęście tego typu personalizacja nie jest dedykowana wyłącznie osobom, które lubią nosić ozdoby na szyi. Litery z powodzeniem mogą być dopełnieniem także innej biżuterii. Świetnie sprawdzają się chociażby w przypadku kolczyków. Popularne koła z zawieszką lub bliższe uchu sztyfty to idealna opcja dla osób, które na co dzień stawiają właśnie na ten rodzaj biżuterii.

Własne inicjały, bliskiej osoby lub litery o innym, ukrytym znaczeniu będą wywoływać uśmiech za każdym razem, kiedy spojrzysz w lustro i zobaczysz, że ci towarzyszą. Marki jubilerskie stale serwują coś nowego. Dzięki temu do wyboru jest nie tylko coraz więcej modeli, kolorów i wielkości, ale także nowe czcionki. Tym sposobem kolczyki z literą, które wybierzesz, mogą być jeszcze bardziej wyjątkowe.

Biżuteria z literami – Zawieszka z literą

Najłatwiej jest kupić gotową biżuterię z literą. Problem pojawia się jednak, kiedy nie można znaleźć interesującego nas modelu. Wtedy zamiast ograniczać się do łańcuszka z inicjałem lub innej odsłony tego trendu, która akurat cieszy się popularnością, można wziąć sprawy we własne ręce. Wystarczy, że wybierzesz zawieszkę z literą. Te na szczęście są dostępne w ofercie wielu marek jubilerskich. Potem wystarczy sięgnąć po ulubiony naszyjnik, bransoletkę, kolczyki lub inny model, który umożliwia tego typu personalizację. W ten łatwy sposób zyskasz niepowtarzalną biżuterię, która nie będzie pomysłem projektantki lub projektanta, a twoją własną interpretacją tego trendu. W końcu o to właśnie chodzi w zawieszkach z inicjałami, mają dawać szansę na personalizację, a w takim przypadku można mówić o niej podwójnie. Pozostaje tylko kwestia znalezienia najpiękniejszej litery. Potem będziesz mogła ją stale nosić na różne sposoby.

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.