Żeby dostać się do warszawskiego ATM Studio pokonaliśmy kilkanaście kilometrów, a w totalnej mgle zgubiliśmy się dwa razy. Ale to nie jedyna podróż tego wieczoru, bo pokaz kolekcji Bizuu na wiosnę lato 2016 przeniósł nas do zupełnie innej rzeczywistości. Biała ascetyczna scenografia w ogromnej sali studia była idealnym tłem dla energetycznych letnich sukienek. O kolekcji przeczytacie poniżej w 10 punktach pokazu:

1. Biała scenografia (spowite płótnem ściany, schody z wyciętymi oknami jak ramy obrazów) tworzyły klimat rodem ze starożytnego miasta.

2. Razem z projektantkami świętowaliśmy 5. urodziny marki Bizuu.

3. W finale pokazu wszystkie modelki zasiadły pośrodku wybiegu na dużych, płaskich, przypominających marmurowe ławach.

4. Druga część finału? Dziewczyny zapozowały wspólnie w otworach w ścianie wieńczącej wybieg. Wyglądały jak namalowane na barwnych obrazach i zawieszonych na ścianie.

5. Wśród gości pokazu pojawili się między innymi Agnieszka Szulim, Paulina Krupińska, Dorota Czaja, Paulina Sykut, Anna Wendzikowska, Rafał Maślak, Edyta Pazura i Katarzyna Zielińska.

6. Nasz wybór 10 najpiękniejszych kreacji z pokazu znajdziesz w naszej galerii. Nasze serca podbiły, zarówno koronkowe kreacje w klimacie Valentino, jak i tweedowe postrzępione na brzegach w stylu Chanel.

7. Muzyka w trakcie pokazu zmieniała się kilka ładnych razy, ale nam najbardziej w ucho wpadła ta piosenka:

8. Najważniejsze trendy z pokazu: długość maksi, sulejki, cięte na surowo tkaniny i odkryte ramiona.

9. Kolory: dominowały biele i energetyczne zestawiania błękitu i pomarańczu (idealne!). Na wybiegu wyróżniały się głęboki nasycony granat i ciepły odcień różu.

10. A po pokazie? Małe afterparty i wielki tort, na punkcie którego oszalały nasze uzależnione od wafelków torcikowych Wedla redaktorki. Pod bajecznie różową warstwą wierzchnią kryło się wnętrze zrobione w całości z chrupiących wafelków.

ZOBACZ TAKŻE:

POKAZ KOLEKCJI BUKOVINA TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA-LATO 2016

GWIAZDY NA POKAZIE ŁUKASZ JEMIOŁ JESIEŃ ZIMA 2015

POKAZ KOLEKCJI ŁUKASZ JEMIOŁ JESIEŃ-ZIMA 2015