Black Friday 2018 coraz bliżej. W tym roku święto zakupów, podczas którego zniżki sięgają przynajmniej -50%, wypada 23 listopada. Macie więc jeszcze trochę czasu, żeby przygotować się na ten dzień i zastanowić się, na co chcielibyście zapolować, by jak najlepiej ulokować swoje pieniądze. Jeszcze nie wszystkie maki i sklepy zdradziły, czy wezmą udział w promocjach z okazji Black Friday 2018, ale co do niektórych nie mamy żadnych wątpliwości. Zwłaszcza, jeśli przygotowały one rabaty na Black Friday 2017 i cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Tak było w przypadku sieci drogerii Rossmann. W zeszłym roku Rossmann zorganizował jedną ze swoich najpopularniejszych akcji promocyjnych, czyli 1+1, która obejmowała perfumy. Polegała ona na tym, że przy zakupie jednego zapachu drugi dostajemy gratis. Promocja obowiązywała zarówno na perfumy damskie, męskie, a także zestawy i można z niej było skorzystać w sklepie online. Jak będzie w tym roku?

Redaktorki Glamour.pl testują: tusze do rzęs Eveline Cosmetics za mniej niż 20 zł >>>

Black Friday 2018 Rossmann: jakie promocje pojawią się w drogerii?

Nie ma jeszcze oficjalnej informacji, czy z okazji Black Friday 2018 Rossmann zaoferuje podobną promocję. Jednak na kilku forach internetowych i grupach wiernych klientek Rossmanna pojawiają się doniesienia, że tak. Akcja promocyjna 1+1 na perfumy z zeszłego roku była świetną okazją do zaopatrzenia się w nowe zapachy, ale także idealnym pretekstem, by pomyśleć już o świątecznych prezentach. W końcu dwie perfumy, to dwa upominku z głowy. Na pewno wiele fanek Rossmanna z przyjemnością powtórzyłoby zakupy z zeszłego roku. Niewykluczone jednak, że sieć drogerii przygotowuje coś zupełnie innego, na przykład zamiast zapachów, pojawią się kosmetyku do makijażu. Nie mielibyśmy nic przeciwko, gdyby w ramach Black Friday 2018 w Rossmannie kupić jeden podkład, a drugi tańszy zgarnąć gratis. To bardzo fajny sposób na to, żeby wypróbować tańszy zamiennik, do którego przymierzaliście się od dłuższego czasu. Kto wie, może okaże się strzałem w dziesiątkę i stanie się Waszym ulubionym kosmetykiem?

10 drogeryjnych maseczek, które kosztują grosze, a działają cuda >>>

Black Friday 2018 i Cyber Monday 2018 w Rossmannie

Atrakcyjne promocje, obok których nie można przejść obojętnie, obowiązują nie tylko w Black Friday, ale również Cyber Monday. To nic innego, jak promocyjny poniedziałek, pierwszy po czarnym piątku. W tym roku Cyber Monday  wypadnie 26 listopada i w wielu sklepach może obowiązywać już od piątku. Oznacza to, że niektóre sklepy szykują się na prawdziwy promocyjny weekend. Co do Rossmanna, zarówno przed Black Friday, jak i przed Black Monday, warto dołączyć do Klubu Rossmann, czyli ściągnąć aplikację na swój telefon i mieć ją pod ręką podczas zakupów. Większość promocji w Rossmannie obowiązuje właśnie Klubowiczów. 

Najlepsze balsamy do ciała, które pomogą Wam przetrwać jesień >>>