Black Friday 2019 wypada w tym roku 29 listopada. Tego dnia większość sklepów, także tych z ubraniami i dodatkami, przewiduje dla swoich klientów zniżki i promocje. Mamy nadzieję, że wśród marek biorących udział w akcji ponownie znajdzie się Zara. Jedna z najpopularniejszych sieciówek na świecie rok temu trzymała nas w niepewności praktycznie do ostatniej chwili. O tym, że Zara przeceni mnóstwo produktów o 50% dowiedzieliśmy się dzień przed startem promocji, w sklepie internetowym online. Podejrzewamy, że tak samo będzie i tym razem, czyli warto zajrzeć na Zara online 28 listopada wieczorem. Bo zniżki obowiązywać będą zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w ramach zakupów w sieci.

Zobacz także: Zara otworzyła w Polsce sklep, jakiego jeszcze nie było. To absolutna nowość!

Black Friday Zara - jakie zniżki?

W ubiegłym roku Zara celebrowała Black Friday tylko w piątek. Sieciówka nie zdecydowała się na wydłużenie promocyjnych cen do poniedziałku, jak dzieje się to w przypadku wielu innych marek, czyli do Cyber Monday. To oznacza, że jeśli naprawdę zależy wam na tym, aby upolować coś z oferty hiszpańskiego brandu, musicie działać szybko i sprawnie. Podczas Black Friday 2019 na waszym miejscu nie sugerowalibyśmy się dostępnością poszczególnych modeli na stronie Zara, ponieważ tego dnia system może szaleć i nie nadążać za ilością konkretnych produktów w magazynie. Najlepiej, jeśli wybierzecie się do najbliższego salonu Zara, gdzie przygotujcie się na spore kolejki i wielki stos ubrań na środku sklepu. Albo w czwartek wieczorem zostawicie sobie otwarte karty z produktami w sklepie online, które sprawdzicie dzień później. A nuż wybrane przez was modele będą przecenione.

Zobacz także: Black Friday 2019: co kupić na promocji? Podpowiadamy!

Black Friday 2019 Zara - co warto kupić?

Black Friday w Zara to świetna okazja, by zaopatrzyć się w te elementy jesienno-zimowej garderoby, których w waszych szafach brakuje. W zeszłym roku hiszpańska sieciówka o 50% przeceniła płaszcza oraz kurtki, dzięki którym nawet w największe mrozy będziecie wyglądać stylowo. W tym sezonie polecamy zapolować na modele ze sztucznego baranka – to jeden z must have. A jak zależy wam na puchówce, to może w jakimś nietypowym odcieniu, np. liliowym i z paskiem, który podkreśla talię? Taka właśnie znalazła się na naszej liście. Pozostając przy paskach, bo to zdecydowanie pożądany w tym sezonie detal. W Zarze pojawia się i przy sukienkach, i przy spódnicach. Z kolei, jeśli chodzi o dodatki, hot w tym sezonie są sznurowane botki. One również znalazły się na naszej liści must have, którą przygotowaliśmy przed Black Friday 2019. Co jeszcze? Sprawdźcie >>>