Od 19 do 29 listopada najbardziej znane marki, jak Lasocki, Gino Rossi, Jenny Fairy, Sprandi, DeeZeee (a także inne firmy sportowe i akcesoria) będzie można kupić ze zniżką do – 50 %. Dodatkowo, specjalnie z okazji Black Friday, CCC zapewnia szybką dostawę i 100 dni na zwrot zakupionych produktów.

To doskonała okazja, dla tych, którzy od dawna marzyli o butach i dodatkach wypatrzonych w CCC, jak i dla tych, którzy wciąż poszukują idealnych prezentów na święta dla najbliższych. Promocje z okazji Black Friday w salonach CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji marki obejmują wszystkie produkty dostępnych w CCC marek: Lasocki, Gino Rossi, Jenny Fairy, Sprandi, DeeZeee, a także inne firmy sportowe i akcesoria. W związku z tym każdy, z łatwością znajdzie coś dla siebie. Oferta przygotowana jest zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i najmłodszych klientów. Bez względu na to jaki preferują styl – klasyczny, elegancki, casualowy, eklektyczny lub oparty na trendach. Szeroki wybór sprawia, że produkty CCC mogą być odpowiedzią na różnorodne potrzeby – szpilki na świąteczną kolację, czółenka do biura, a może masywne, ciężkie botki jak z wybiegów czy nowe buty do biegania? Wszystko znaleźć można w CCC.

Projekty marek z oferty CCC, polecane przez polskie stylistki i tak chętnie noszone przez światowe influencerki pokroju Leonie Hanne (@leoniehanne) czy Camille Charriere (@camillecharriere) teraz może mieć każdy. I to ze zniżką do –50%.

Z rabatu z okazji Black Friday można skorzystać nie tylko 27 listopada, ale jeszcze przez kilka kolejnych dni w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji.