Blake Lively i Ryan Reynolds oczekują narodzin swojego czwartego dziecka. Gwiazda „Plotkary” co jakiś czas dzieli się z nami zabawnymi zdjęciami, pokazując rosnący ciążowy brzuszek. W najnowszym poście, który opublikowała na Instagramie, widać, że poród jest już naprawdę blisko. Jednak dobry humor nie opuszcza aktorki.

Blake Lively żartuje z ciążowego brzuszka

35-letnia gwiazda udostępniła na swoim instagramowym koncie zestawienie zdjęć przedstawiających ją i jej osobistego trenera Dona Saladino na sali ćwiczeń. Jedno ze zdjęć, nietypowe zdjęcie "przed", przedstawia Blake w sportowym stroju z odsłoniętym brzuchem zdecydowanie z okresu przed ciążą. Drugie, jeszcze bardziej nietypowe zdjęcie "po" zaś musi być jak najbardziej aktualną fotografią, bo nagi brzuszek Blake jest już naprawdę pokaźnych rozmiarów.

Robię program treningowy @donsaladino od miesięcy – podpisała zestawienie fotografii Blake Lively. I dodała: Coś nie działa

Wszystko to 2 stycznia, kiedy wiele osób postanawia: „Nowy rok, nowa ja”. I w związku z tym zaczyna od wizyty na siłowni. Oczywiście program treningowy nie działa, bo brzuszek Blake rośnie wraz z postępami ciąży. Przy okazji gwiazda oznaczyła Reynoldsa na swoim brzuchu, jakżeby inaczej. Wszak to poniekąd jego "wina", że jej brzuszek rośnie. Można wnioskować również, że gwiazda nie tylko wciąż żartuje ze swojego stanu, lecz także nie rezygnuje z aktywności fizycznej. Robi to pod okiem profesjonalisty, więc na pewno dobiera on odpowiednie ćwiczenia do jej aktualnych możliwości.