Blanka Lipińska pięć lat temu szturmem wkroczyła do polskiego show-biznesu za sprawą sprzedażowego sukcesu swojej debiutanckiej powieści i jej równie popularnej kontynuacji. Jeszcze przed oficjalną premierą trzeciej książki z serii „365 dni” wydawnictwo Agora poinformowało, że dwa pierwsze tomy sprzedały się w nakładzie przekraczającym pół miliona egzemplarzy, co jest prawdziwym ewenentem na polskim rynku wydawniczym. Po tym jak ekranizacja głośnego erotyku stała się międzynarodowym hitem platformy Netflix i zyskała rzeszę fanów na całym świecie, książkami autorstwa pochodzącej z Puław celebrytki zainteresowali się także zagraniczni wydawcy. Do dziś powieści o zawiłych losach Laury Biel i Don Massimo Torricellego zostały przetłumaczone na ponad 20 języków i ukazały się w ponad 30 krajach.

Problemy Blanki Lipińskiej

Sukcesy zawodowe Blanki Lipińskiej niestety nie zawsze idą w parze ze szczęściem w życiu osobistym. Gwiazda literatury kobiecej w ciągu zaledwie kilku lat przeżyła dwa szeroko komentowane w mediach rozstania. Do tego wielokrotnie znajdowała się na celowniku internautów z powodu swoich mniej lub bardziej kontrowersyjnych wypowiedzi.

W grudniu ubiegłego roku znana trzydziestosiedmiolatka przeżyła kolejny osobisty dramat. Była menedżerka klubu The Roof w sopockiej Zatoce Sztuki tuż przed świętami Bożego Narodzenia ujawniła, że spłonął jej wymarzony dom.

Blanka Lipińska przeszła operację. Zapowiada przerwę od social mediów

To jednak nie wszystko. Blanka Lipińska nigdy nie ukrywała również, że ma problemy zdrowotne. Nie jest tajemnicą, że na komfort jej życia negatywnie wpływają astma oraz poważne dolegliwości bólowe.

Moje plecy mają się fatalnie. Przepuklina w odcinku lędźwiowym i wybity krążek. Lekarze starają się zrobić tak, żeby nie było operacji – mówiła w opublikowanym na początku kwietnia podcaście wideo „Strip talk z gwiazdami”.

Kilka tygodni później okazało się niestety, że bez operacji jednak się nie obędzie. 25 kwietnia Lipińska opublikowała na InstaStory zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Wyjawiła, że jest po operacji kręgosłupa, jednocześnie zapowiadając chwilową przerwę od social mediów.

Kochani, żyję... Wczoraj miałam operację kręgosłupa, więc chwilę mnie tu nie będzie – oznajmiła.

Życzymy owocnej rekonwalescencji i szybkiego powrotu do zdrowia.

Blanka Lipińska przeszła operację kręgosłupa / blanka_lipinska / instaram.com

Zobacz także: