Blanka Lipińska powoli kończy swoją ekscytującą przygodę z serią „365 dni”. Po czterech latach od wydania debiutanckiej powieści celebrytka świętuje premierę trzeciego i zarazem ostatniego filmu na podstawie swoich bestsellerów. Rozpoczynając prace nad przeniesieniem sagi o Laurze i Massimo na ekran autorka obiecywała, że zagra w każdej ze swoich produkcji. Jako współautorka scenariusza miała spore pole do popisu, z czego zresztą ochoczo postanowiła skorzystać.

Blanka Lipińska i jej gościnne występy w filmach

W ekranizacji pierwszej części „365 dni” sławna puławianka wcieliła się w rolę koleżanki głównej bohaterki. Pisarkę można był podziwiać na ekranie tylko przez chwilę, ale za to w niezwykle spektakularnym wydaniu. Była to bowiem scena ślubu, a Blanka Lipińska zagrała pannę młodą. Co ciekawe, wiąże się z tym również jeden z największych skandali w jej dotychczasowej karierze. Mowa oczywiście o tzw. aferze ślubnej.

Przypomnijmy, że jeszcze przed premierą filmu Blanka wrzuciła do sieci swoje zdjęcie w białej sukni z welonem, dając jasno do zrozumienia, że wyszła za mąż za swojego ówczesnego partnera, Macieja Buzałę.

Wyszłam za mąż-zaraz wracam. To tyle co chce Wam pokazać. Brawo my. Udało się utrzymać w tajemnicy. Dziękuję wszystkim, którzy nam pomogli i zechcieli uczestniczyć w tej krótkiej, wyjątkowej chwili razem z nami. Nie sądziłam, że to będzie tyle śmiechu i zabawy - napisała pod instagramowym postem ze „ślubną” sesją ze swoim ukochanym.

Instagramowy profil autorki „365 dni” momentalnie zalała fala gratulacji, a temat szybko podchwyciły media. Lipińska początkowo nie próbowała jednak wyprowadzać kogokolwiek z błędu. Fani i dziennikarze poczuli się oszukani i do dziś mają do niej żal o tę PR-ową zagrywkę.

Blanka Lipińska i Maciej Buzała na planie „365 dni” / blanka_lipinska / instagram.com

Przy okazji ekranizacji swojej drugiej książki Blanka Lipińska zapragnęła z kolei spełnić marzenie o totalnej przemianie. Grana przez nią w „365 dni: Ten dzień” Elena – kobieta mafii – dzięki ekspertom od filmowych metamorfoz miała więc długie czarne włosy, zmieniający optycznie rysy twarzy makijaż i… ciążowy brzuch.

Zobacz także:

Blanka Lipińska jako Elena w „365 dni: Ten dzień” / fot. mat. prasowe Netflix

„Kolejne 365 dni” - kolejna zaskakująca rola Blanki Lipińskiej

Panna młoda, ciężarna kobieta mafii i... Na zakończenie przygody z bijącą rekordy popularności na Netfliksie serią Blanka Lipińska postanowiła pójść na całość. Swoim gościnnym występem w filmie „Kolejne 365 dni” autorka erotyków wyraźnie puszcza oko do widza. Uwaga, jeśli jesteście jeszcze przed seansem filmu i nie chcecie sobie psuć zabawy, to przestańcie czytać w tym momencie.

SPOILER: W ostatniej części „365 dni” znana z liberalnych poglądów Blanka Lipińska wcieliła się w postać... zakonnicy. Ubrana w skromny habit celebrytka pojawia się na ekranie tylko przez moment, więc bądźcie czujni!

Blanka Lipińska w filmach z serii „365 dni” / instagram.com / Netflix