Moc kremu na noc

Wybór odpowiednich kosmetyków na noc to prawdziwa inwestycja w urodę. To właśnie wtedy najlepiej się przyswajają i mają możliwość działania bez obciążania makijażem. O ile w ciągu dnia stawiam na lekki krem, to na noc wybieram zupełnie inne kosmetyki. Stawiam na prawdziwe bomby aktywnych składników, które w czasie snu działają prawdziwe cuda. Moja mieszana cera ma specyficzne potrzeby, dlatego znalezienie odpowiedniego kosmetyku nie było proste. W końcu jednak się udało, mój krem na noc jest niczym SPA dla skóry.

Krem na noc Fuemo SkinRenewal – opis

Cera mieszana, z pierwszymi zmarszczkami i lekkimi przebarwieniami to prawdziwe kosmetyczne wyzwanie. Ażeby nie przeciążać skóry w ciągu dnia, to stosuję jedynie lekki krem SPF. Wieczorem jednak stawiam na intensywniejszą, ale i delikatną dla kapryśnej skóry pielęgnację. Dodatkowo od czasu do czasu stosuję kosmetyki z retinolem, które dają spektakularne efekty, ale działanie złuszczające należy zbalansować. I tu z pomocą przyszedł mi krem na noc Fuemo SkinRenewal, który intensywnie nawilża i regeneruje skórę podczas snu. Jego bogata, ale lekka formuła głęboko wnika w struktury skóry, dostarczając aktywne składniki, dzięki czemu wspiera naturalne procesy naprawcze. Jak zapewnia producent:

Krem SkinRenewal to idealne rozwiązanie dla suchej skóry z zaburzoną barierą hydrolipidową oraz dla skóry wykazującej pierwsze oznaki starzenia, która wymaga ujędrnienia i zwiększenia elastyczności.

I właśnie tego potrzebuję w pielęgnacji wieczornej. Cera regeneruję się, podczas gdy ja śpię. Co znajdziemy w kremie na noc SkinRenewal?

  • ceramidy,
  • peptydy,
  • kwas hialuronowy,
  • witamina E.

Wszystkie doskonale współgrają ze sobą, odbudowując i rewitalizując skórę. Zapewniają głębokie, wielopoziomowe nawilżenie, poprawiając elastyczność i jędrność skóry.

Inne kremy nawilżające do cery wymagającej

Świetne sprawdziły się również krem Hydro Feeling Awesome Cosmetics i wodny krem nawilżający Tołpa.