Bohemian Rhapsody to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Produkcja jest poświęcona legendarnemu zespołowi Queen oraz historii życia jego frontmana – Freddie'emu Mercuremu.

Dwa miesiące temu do sieci trafił pierwszy oficjalny zwiastun Bohemian Rhapsody - obejrzycie go TUTAJktóry pokazał, że produkcję stworzono z ogromnym rozmachem. Nie ma się czemu dziwić, w końcu za reżyserię odpowiedzialny jest Bryan Singer, mający na swoim koncie pracę nad Gwiezdnym pyłem, czy serią o X-Menach. Nie ukrywamy, że zachwycił nas także odtwórca roli głównej - Rami Malek. Ten młody, obiecujący aktor do złudzenia przypomina legendarnego Freddie'ego Mercury'ego! Co więcej, skradł nasze serca tym, że zdecydował się zaśpiewać kilka partii piosenek zespołu Queen.

ZOBACZ TAKŻE: Rami Malek jak Freddie Mercury – mamy kolejne zdjęcia z filmu „Bohemian Rhapsody” >>>

Wczoraj światło dzienne ujrzał drugi oficjalny trailer, który sprawił, że jeszcze bardziej chcemy obejrzeć Bohemian Rhapsody i po prostu nie możemy doczekać się premiery. Przypominamy, że film trafi do polskich kin już 2 listopada tego roku.