Kolejna para show-biznesu zdecydowała się po kilku latach związku na rozstanie. Bokser wagi ciężkiej Władimir Kliczko i młodsza od niego o 14 lat amerykańska aktorka Hayden Panettiere (Zwariowany Świat Malcolma, Dziewczyny z Drużyny 3) nie są już razem. Ich relacja przechodziła kryzysy już wcześniej. Para poznała się w 2009 roku i spotykała przez ponad rok. Następnie w 2013 roku Władimir i Hayden wrócili do siebie i w tym samym roku zaręczyli się. Niedługo potem powitali na świecie swoją córkę Kayę. Nie wiadomo, co było przyczyną rozstania, które zaskoczyło wszystkich, ponieważ jeszcze na początku tego roku spekulowano na temat zbliżającego się ślubu pary.

Hayden Panettiere ma nowego partnera! Z kim spotyka się aktorka?

Po urodzeniu córki Hayden zmagała się z depresją poporodową. Wyznała na Twitterze, że choroba odbiła się na każdym aspekcie jej życia, dlatego postanowiła uczęszczać regularnie na terapię. Do niedawna nie było wiadomo o tym, że aktorka i ukraiński bokser rozstali się. Dopiero kiedy paparazzi przyłapali 28-latkę z nowym partnerem, wszystko stało się jasne. Żadne z nich nie skomentowało tych rewelacji, ale zrobiła to mama aktorki, która w krótkim wywiadzie potwierdziła, że para zakończyła związek w przyjaźni i pozostaje w dobrych stosunkach oraz stara się, aby ich córka Kaya jak najmniej odczuła rozstanie rodziców.

Kourtney Kardashian rozstała się z chłopakiem! Wiemy, o co poszło >>>

Nowym wybrankiem Hayden Panettiere jest jej rówieśnik, aktor Brian Hickerson. Fotoreporterzy przyłapali ich na romantycznej kolacji w restauracji Craig's na West Hollywood. 28-latek niedawno przeprowadził się do Los Angeles, aby rozwinąć swoją karierę zawodową.