Borys Szyc i Justyna Nagłowska zostali rodzicami. Pokazali zdjęcie dziecka i ujawnili, jak ma na imię

Choć cały świat myśli teraz zupełnie o czymś innym, dla Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej kręci się wokół jednego – na świat przyszło ich wyczekiwane dziecko – synek, któremu nadali na imię Henryk. Justyna Nagłowska urodziła równo tydzień temu, 21 marca 2020 roku, jednak dopiero teraz ona i jej mąż postanowili szczęśliwą nowiną podzielić się ze światem. I zrobili to na Instagramie, jednocześnie publikując tam te same zdjęcia.

„Pojawił się u nas w pierwszy dzień wiosny. W najdziwniejszą wiosnę, jaką pamiętam. Ma na imię Henryk. Jak jego pradziadek. Jest zdrowy, malutki i tak piękny, że powstrzymuje się by go nie zjeść. Bo schrupałbym mu stópki i rączki...” – napisał aktor pod zdjęciami przedstawiającymi szczęśliwą trzyosobową rodzinę w domowych pieleszach. „A pachnie jak najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Jego mama jest najdzielniejszą i najpiękniejszą kobietą jaką znam. Cóż to za szczęście. Cóż to za dziwny czas. Pokolenie korona rusza w ten dziwny świat. My mamy nadzieję, że będzie lepszy, on ma teraz ochotę na mleko. I tyle go teraz obchodzi. I żeby być blisko. Jesteśmy. Bądźcie zdrowi” – dodał. Zresztą zobaczcie sami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pojawił się u nas w pierwszy dzień wiosny. W najdziwniejszą wiosnę, jaką pamiętam. Ma na imię Henryk. Jak jego pradziadek. Jest zdrowy, malutki i tak piękny, że powstrzymuje się by go nie zjeść. Bo schrupałbym mu stópki i rączki... A pachnie jak najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Jego mama jest najdzielniejszą i najpiękniejszą kobietą jaką znam. Cóż to za szczęście. Cóż to za dziwny czas. Pokolenie korona rusza w ten dziwny świat. My mamy nadzieję, że będzie lepszy, on ma teraz ochotę na mleko. I tyle go teraz obchodzi. I żeby być blisko. Jesteśmy. Bądźcie zdrowi #witamyhenryka #czesc #zdrowko #parówko #siema #superpachne #chcemleka #newlife #henryisindahouse #purelove #miłośćwczasiekwarantanny

Post udostępniony przez Borys Szyc Official (@borys.szyc) Mar 28, 2020 o 8:37 PDT

„Świeżo upieczona mama, Justyna Nagłowska również nie kryła swojej radości. I pod zdjęciami, które udostępniła na swoim profilu, napisała: Dziś mija równo tydzień, od kiedy na świat przyszedł nasz ukochany synek-Henryk Szyc-Nagłowski. Tego dnia nasz świat zmienił się bezpowrotnie. W tym dziwnym i trudnym czasie pojawił się owoc naszej miłości, przepełniając nas nadzieją, że świat jeszcze będzie bezpieczny, przyjazny i będziemy mogli wyruszyć razem, żeby go Heniowi pokazać. Ta istotka to mały cud, który przepełnia nas miłością, wdzięcznością i wzruszeniem, że wybrał nas na swoich rodziców”. Gratulujemy. Mały Henryk to pierwsze dziecko Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej. Chłopiec ma jednak przyrodnią siostrę, Sonię – córkę aktora ze związku z Anną Bareją.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska wzięli ślub! Aktor pokazał zdjęcia i przy okazji potwierdził płeć dziecka >>>