Dynie odeszły już w zapomnienie, więc czas po Halloween wydaje się idealny na wprowadzanie się stopniowo w świąteczny nastrój. Choć do Świąt Bożego Narodzenia został ponad miesiąc, w sieci pojawiają się już pierwsze gwiazdkowe spoty i kampanie (nie mówiąc o tym, że znajomi zaczęli wrzucać na Facebooka hity George'a Michaela i Mariah Carey). Jedną z pierwszych marek w Polsce, która pokazała swoją najnowszą, zimową reklamę, jest Apart. Dla jubilerskiej firmy jest to nie tylko wyjątkowa celebracja tegorocznej Gwiazdki, ale także jubileuszu 40-lecia istnienia.

Cały rok 2017 upłynął jej pod znakiem świętowania, którego początkiem była kampania zrealizowana w pięknych plenerach Włoch, z czterema ambasadorkami w rolach głównych. Anja Rubik, Kasia Sokołowska, Małgorzata Socha i Kasia Smutniak z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia ponownie spotkały się na planie zdjęciowym, czego efekty możecie zobaczyć w galerii na samej górze.

Każda z ambasadorek symbolizuje jedną z dekad w historii marki oraz różne typy jej kobiet, które łączy zamiłowanie do pięknej biżuterii Apart. A tej panie przed obiektywem Marcina Tyszki pokazały sporo. Są klasyczne perły, widowiskowe kolie, zgrabne zegarki, delikatne, bardzo minimalistyczne łańcuszki i bransoletki oraz złote modele z linii Magic Moments i Origami. Na szczęście zawsze można napisać list do Świętego Mikołaja...