Netflix werbuje w swoje szeregi coraz więcej sławnych gwiazd. W ciągu kilku najbliższych miesięcy zobaczymy film wyreżyserowany przez Angelinę Jolie, thriller z Tildą Swinton i Jake'em Gyllenhaalem oraz Willa Smitha w produkcji fantasy. To jednak nie koniec tej obszernej listy. W sieci pojawił się właśnie zwiastun filmu Netflixa "War Machine", w którym w roli głównej zobaczymy przystojnego Brada Pitta.

Będzie to satyryczna opowieść wojenna oparta na książce "The Operators: The Wild & Terrifying Inside Story of America's War in Afghanistan". Generał Stanley A. McChrystal był jednym z twórców strategii działania wojsk amerykańskich w wojnie z terroryzmem po atakach z 11 września. To jego doświadczenie doprowadziło do zabicia przywódcy Al-Kaidy w Iraku. W 2009 roku został dowódcą wojsk w Afganistanie.

Niestety, jego kariera szybko lęgła w gruzach. To wszystko przez wywiad, który został opublikowany w magazynie "Rolling Stone". McChrystal wypowiada się w nim niepochlebnie o politykach z Waszyngtonu. Generał z dnia na dzień został odwołany i zmuszony do rezygnacji. 

U boku Brada Pitta zobaczymy takie gwiazdy jak Tilda Swinton, Topher Grace, Sir Ben Kingsley, Anthony Michael Hall oraz Will Poulter. Film zadebiutuje na serwisie 26 maja. Zobaczcie zwiastun "War Machine"