Na planie nominowanej do Oscara produkcji, Bradley Cooper i Lady Gaga nawiązali bliską relację. W wywiadach często pojawiały się wzajemne komplementy i miłe słowa. Mówili także o łączącej ich przyjaźni, dementując tym samym pojawiające się plotki. Rozstania z dotychczasowymi partnerami aktora i piosenkarki sprawiły, że w mediach znów zawrzało. Czy Bradley Cooper i Lady Gaga stworzą kolejną celebrycką parę w Hollywood?

Bradley Cooper i Lady Gaga zaśpiewają na popularnym festiwalu? To pierwszy wspólny występ po rozstaniu aktora z Iriną Shayk

Mijają miesiące od premiery Narodzin gwiazdy, a plotki wokół rzekomego romansu Lady Gagi i Bradleya Coopera nie cichną. Już za kilka dni startuje Glastonbury Festival, a jedną z gwiazd muzycznego wydarzenia ma być Bradley Cooper. Aktor zapowiedział, że na scenie pojawi się również Lady Gaga. To pierwszy występ duetu po rozstaniu gwiazdy z Iriną Shayk. Reżyser i odtwórca jednej z głównych ról w filmie Narodziny gwiazdy zapowiedział, że to nie koniec niespodzianek. Podobno szykuje dla swoich fanów coś naprawdę ekstra!

Irina Shayk zerwała z Bradley’em Cooperem! Wiemy, dlaczego modelka zdecydowała się na zakończenie związku >>>