Bridgertonowie” to absolutnie jedna z najgłośniejszych i zarazem najchętniej oglądanych produkcji, jakie w ostatnich latach znalazły się w ofercie serwisu Netflix. Pierwszy sezon serialu obejrzały ponad 82 miliony osób, a jego twórcy otrzymali w sumie aż 12 nominacji do nagród Emmy, nazywanych telewizyjnymi Oscarami. Nic więc dziwnego, że drugi sezon serialu na motywach bestsellerowych powieści autorstwa Julii Quinn znajduje się w czołówce najbardziej wyczekiwanych premier serwisu. Dla tych wszystkich, którzy już przebierają nogami na samą myśl o kontynuacji miłosnych perypetii członków londyńskiego rodu, Netflix przygotował bardzo miłą niespodziankę.

„Bridgertonowie” – pierwszy „rzut oka” na 2. sezon

Zapowiedź nadchodzącego sezonu „Bridgertonów” była jedną z atrakcji przygotowanych z myślą o Tudum, czyli pierwszym światowym wydarzeniu dla fanów i fanek Netflixa. Twórcy popularnego show udostępnili widzom scenę, dzięki której możemy powoli wczuć się w klimat nowych odcinków. W minutowym klipie możemy podejrzeć, jak Anthony Bridgerton (w tej roli Jonathan Bailey) wchodzi w interakcję z główną kobiecą postacią drugiego sezony, czyli Kate Sharmą, w którą wciela się brytyjska aktorka Simone Ashley (możecie kojarzyć ją m.in. z roli Olivii w serialu „Sex Education”).

Choć podczas tego spotkania Kate nie zostawia na Anthonym suchej nitki, to nie da się zaprzeczyć, że między tym dwojgiem sensualna energia wyczuwalna jest na kilometr i coś nam mówi, że relacja tych dwojga będzie nabierać rumieńców z każda kolejną minutą. Zobaczcie:

„Bridgertonowie” – kiedy 2. sezon trafi na Netflix?

Wszystkie osoby, które czekają na nowe odcinki serialu „Bridgertonowie” muszą się uzbroić w cierpliwość. Nie jest tajemnicą, że z powodu pandemii koronawirusa i wykrycia przypadków zachorowania na COVID-19 wśród członków ekipy, prace na planie już parokrotnie zostały przerwane, co niestety wpłynęło na termin zakończenia prac. Jest jednak i dobra wiadomość. Netflix nadal trzyma się wersji, że drugi sezon pojawi się na platformie w 2022 roku.