Trwają prace nad drugim sezonem Bridgertonów, czyli jednym z najpopularniejszych seriali Netflixa. W nowych odcinkach będziemy mogły / mogli poznać lepiej Anthony’ego Bridgertona (w tej roli Jonathan Bailey) i sprawdzić, jak starszy brat Daphne (Phoebe Dynevor) radzi sobie podczas sezonu towarzyskiego. Niestety zabraknie w nich księcia Hastings (Rege-Jean Page), o czym informowałyśmy na początku kwietnia tego roku. Tym jednak razem mamy lepszą wiadomość dla fanek i fanów produkcji, która na pewno umili ci czas oczekiwania na premierę drugiego sezonu. Jak się okazuje, powstanie spin-off serialu Bridgertonowie. Twórcy i twórczynie skupią się w nim na przeszłości jednej z uwielbianych przez widzów i widzki postaci. O kogo chodzi? 

Bridgertonowie – powstanie spin-off serialu!

Jak poinformowały zagraniczne media, na czele z serwisem Deadline, powstanie spin-off serialu Bridgertonowie, który skupi się na latach młodości królowej Charlotte (w tej roli możemy podziwiać Goldę Rosheuvel). Na jej rozwoju, a także życiu miłosnym. Warto wspomnieć, że jest to postać, która nie została opisana przez Julię Quinn w bestsellerowych powieściach jej autorstwa, ale została wykreowana na potrzeby serialu Netflixa. Co więcej, w zapowiadanym spin-offie pojawią się również Violet Bridgerton i Lady Danbury. 

Bridgertonowie – kto zagra w spin-offie serialu?

Spin-off serialu Bridgertonowie skupi się na przeszłości królowej Charlotte, Violet Bridgerton i Lady Danbury. W związku z tym możemy spodziewać się, że w obsadzie nie zobaczymy Goldy Rosheuvel, Ruth Gemmell oraz Adjoy Andoh. Kto je zastąpi? Informacje na temat obsady nowego serialu nie zostały jeszcze ujawnione. Prawdopodobnie dlatego, że prace nad produkcją są na razie na wczesnym etapie.