Britney Spears się zaręczyła! – Kim jest jej narzeczony?

Britney Spears zaręczyła się ze swoim wieloletnim chłopakiem Samem Asgharim – młodszym od niej o 12 lat trenerem personalnym i modelem. „Nie mogę, k****, uwierzyć!” (w wolnym tłumaczeniu) – napisała na swoim Instagramie pod krótkim wideo, na którym dumnie prezentuje pierścionek zaręczynowy, stojąc przytulona do ukochanego. Imponujący pierścionek zaręczynowy, warto dodać, bo zdobi go ogromnych rozmiarów brylant. To dzieło nowojorskiego projektanta biżuterii Romana Malayeva.

Chłopak Britney nie mógł wybrać lepszego momentu na zaręczyny, bo piosenkarka miała idealnie zrobione paznokcie – odważny french w ognistoczerwonym kolorze. I włosy ufarbowane pod kolor! Najlepiej zresztą zobaczcie sami: 

Sam Asghari również pochwalił się zaręczynami na Instagramie, publikując kolejne – wymowne – zdjęcie na swoim własnym profilu. Na pierwszym planie widać gigantyczny pierścionek na serdecznym palcu Britney (niech oczy was nie zmylą), a w tle widać, że piosenkarka i Sam się całują. Na temat zaręczyn Britney i Sama oficjalnie wypowiedział się także manager trenera Brandon Cohen, który w wywiadzie z magazynem „People” podziękował za wsparcie i miłość, z jakimi spotkała się para ze strony fanów. 

Britney Spears i Sam Asghari – historia związku

Britney Spears i Sam Asghari są razem od 2016 roku. Poznali się na planie teledysku gwiazdy do piosenki „Slumber Party”. Chłopak, a dziś już narzeczony piosenkarki stał u jej boku w najgorszych momentach kurateli, którą nad córką sprawuje ojciec. Który ostatnio zresztą chce z tej kurateli zrezygnować (wiemy dlaczego). Być może to właśnie dlatego Britney mogła się zaręczyć – w końcu dotychczas to ojciec miał prawo decydować o niej samej – także w kontekście tego, czy może zmienić stan cywilny, zajść w ciążę, a nawet przyjmować leki.