Britney Spears zgłosiła się do szpitala psychiatrycznego. 37-letnia wokalistka dobrowolnie poddała się leczeniu w klinice, w związku z poważnymi problemami. Zdrowie psychiczne Britney Spears pogorszyło się wraz z chorobą jej ojca, Jamie'go Spears'a, który z powodu pęknięcia okrężnicy musiał przejść dwie skomplikowane operacje. Już na początku tego roku gwiazda odwołała swoją trasę koncertową w Las Vegas, aby móc jak najwięcej czasu spędzić z rodziną. „Kilka miesięcy temu mój ojciec trafił do szpitala i prawie umarł. Jestem niesamowicie wdzięczna, że wyszedł z tego żywy, ale wciąż ma przed sobą długą drogę. Musiałam podjąć trudną decyzję, aby w tym momencie skupić całą swoją uwagę na mojej rodzinie" - tłumaczyła swoją decyzję wokalistka. Teraz może nie mieć okazji poświęcić się w pełni rodzinie, bo jak podaje serwis Entertainment Tonight, Britney spędzi w klinice zdrowia psychicznego miesiąc. Wokalistka mimo że bardzo martwi się o zdrowie ojca, musi mieć też na uwadze własne zdrowie psychiczne, a to w ostatnim czasie znacznie się pogorszyło.

Britney Spears trafiła do szpitala psychiatrycznego

To nie pierwszy raz, kiedy Britney Spears ma problemy psychiczne. Wokalistka w 2007 roku miała bardzo ciężki okres w swoim życiu - imprezowała, brała używki, a ostatecznie przeszła załamanie nerwowe i ogoliła głowę na łyso. To właśnie jej ojciec miał być osobą, która wyciągnęła ją wtedy z najciemniejszego okresu w jej życiu.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia wokalistki.

ZOBACZ TEŻ: BRITNEY SPEARS zawiesza karierę: "Mój ojciec niemal umarł"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I don’t even know where to start with this, because this is so tough for me to say. I will not be performing my new show Domination. I’ve been looking forward to this show and seeing all of you this year, so doing this breaks my heart. However, it’s important to always put your family first… and that’s the decision I had to make. A couple of months ago, my father was hospitalized and almost died. We’re all so grateful that he came out of it alive, but he still has a long road ahead of him. I had to make the difficult decision to put my full focus and energy on my family at this time. I hope you all can understand. More information on ticket refunds is available on britneyspears.com. I appreciate your prayers and support for my family during this time. Thank you, and love you all… always.

Post udostępniony przez Britney Spears (@britneyspears) Sty 4, 2019 o 9:01 PST