Britney Spears wciąż nie schodzi z nagłówków gazet i portali internetowych. Fani i dziennikarze z całego świata od miesięcy z wypiekami na twarzy śledzą jej walkę o wolność i odsunięcie ojca od nadzoru nad jej wielomilionowym majątkiem. Sporo dzieje się ostatnio także w życiu uczuciowym gwiazdy. Parę dni temu informowaliśmy was o tym, że wykonawczyni przeboju Toxic zaręczyła się. Piosenkarce oświadczył się jej wieloletni partner, młodszy od niej o 13 lat model i trener osobisty, Sam Asghari.

Britney Spears w końcu jest szczęśliwa?

Para ogłosiła swój związek w 2017 roku. Do ich spotkania doszło kilka miesięcy wcześniej na planie jednego z teledysków Britney. Informacja o zaręczynach bardzo ucieszyła fanów gwiazdy oraz jej znajomych ze świata show-biznesu. Nie jest bowiem tajemnicą, że Sam od dawna wspiera artystkę na każdym etapie walki o uwolnienie spod kurateli. Radość wielbicieli wokalistki oraz tych wszystkich, którzy po prostu trzymają mocno kciuki za odzyskanie przez nią pełnej kontroli nad swoim życiem (i finansami), niestety nie trwała zbyt długo...

Britney Spears usuwa Instagrama

14 września 2021 roku oficjalny profil Britney Spears bez żadnych wcześniejszych zapowiedzi zniknął z Instagrama. Warto podkreślić, że był to jedyny kanał komunikacji gwiazdy ze światem. Co dodatkowo zaniepokoiło fanów laureatki nagrody Grammy, jej konto zostało zdezaktywowane krótko po tym, jak zamieściła ona post dotyczący ruchu #freeBritney.

Piosenkarka postanowiła wkrótce wyjaśnić zaistniałą sytuację. Krótka wiadomość od piosenkarki pojawiła się na jej profilu w serwisie Twitter.

Ludzie, nie martwcie się... Po prostu robię sobie małą przerwę od mediów społecznościowych, aby uczcić moje zaręczyny! Niedługo wrócę - napisała.

Tłumaczenia gwiazdy nie przekonują jednak sporej części fanów. Internauci obawiają się, że komunikat nie został opublikowany przez samą Britney, a jej zniknięcie z popularnego serwisu społecznościowego nie było wcale jej pomysłem.

Dodajmy, że emocje fanów studzi z kolei serwis internetowy BreatheHeavy.com, znany z podawania sprawdzonych informacji na temat gwiazdy. Powołując się na wiarygodne źródło donosi bowiem, że dezaktywowanie konta na Instagramie było w istocie decyzją Britney.

(...) Robi sobie trochę wolnego od mediów społecznościowych, ale wszystko jest z nią w porządku - czytamy.

Myślicie, że Britney Spears faktycznie sama podjęła decyzję o skasowaniu Instagrama?

Zobacz także: