Brooklyn Beckham na stałe zagościł w świecie showbiznesu. Syn Victorii i Davida Beckhama dzięki nazwisku zaczął swoją karierę w bardzo młodym wieku. Mając 17 lat podbił rynek mody występując w kampaniach takich marek jak: Burberry czy Pull&Bear. Jednak to w kampanii polskiej marki Reserved stawiał pierwsze kroki w modelingu.

Brooklyn na Instagramie podzielił się ze swoimi fanami cenną informacją. 4 maja 2017 roku ukaże się jego pierwsza książka - nawiązywać będzie do największego hobby gwiazdy. Syn Davida Beckhama od pewnego czasu zaczął interesować się fotografią, a efekty swojej pracy regularnie umieszcza na serwisach społecznościowych. Zobacz więcej. >>>

W jego najnowszym projekcie odnajdziemy kolekcję autorskich zdjęć oraz wszystkie sesje fotograficzne, w których wziął udział. Przy każdej fotografii umieszczona zostanie notatka opisująca całe wydarzenie z perspektywy młodej gwiazdy. Dzięki temu fani młodej gwiazdy będą mogli zobaczyć jak wygląda świat wielkiego showbiznesu zza kulis.