Znamy coraz więcej szczegółów dotyczących serialu Brzydula, który po ponad dekadzie powraca na antenę TVN. Co więcej, możemy mieć pewność, że w nowych odcinkach zagrają członkowie „starej” obsady, na czele z Julią Kamińską, Małgorzatą Sochą i Łukaszem Garlickim. Według wcześniejszych doniesień, nowe odcinki produkcji o niemodnej sekretarce, a późniejszej prezes firmy Febo&Dobrzański miały trafić do telewizji wiosną 2020 roku. Jak się jednak okazało, musimy jeszcze „chwilę” poczekać na premierę nowego sezonu Brzyduli. Niewiele ponad miesiąc temu Małgorzata Socha zdradziła podczas jednej z transmisji live na Instagramie, że trwają prace nad scenariuszem. Natomiast nowe odcinki serialu mają trafić na antenę we wrześniu 2020 roku, czyli za około trzy miesiące.

Z kolei na początku czerwca do sieci trafiły zdjęcia ucharakteryzowanej Julii Kamińskiej, dzięki którym dowiedzieliśmy się, jak będzie wyglądać Ula Cieplak w kontynuacji serialu. Na rzeczonych fotografiach główna bohaterka jest ubrana w sportowe, oversize’owe ubrania, które całkowicie zniekształcają jej sylwetkę. Wiele wskazuje na to, że są to elementy nowej kolekcji FD Sportivo od Febo&Dobrzański. Fani zastanawiają się jednak, dlaczego główna bohaterka została ponownie ucharakteryzowana na „BrzydUlę”, skoro pod koniec pierwszego sezonu przeszła totalną metamorfozę i zachwyciła wszystkich swoim nowym wyglądem… Cóż, prawdopodobnie odpowiedź na to pytanie poznamy, oglądając kolejne odcinki serialu.

Od wczoraj wiemy również, jak w kontynuacji serialu będą wyglądać Violetta Kubasińska i Sebastian Olszański. Małgorzata Socha opublikowała bowiem zdjęcie z planu serialu, na którym pozuje w towarzystwie Łukasza Garlickiego.

Brzydula 2 – tak będą wyglądać Violetta Kubasińska i Sebastian Olszański w kontynuacji serialu!

Violetta Kubasińska jest absolutnie nie do poznania! Na zdjęciu, które opublikowała Małgorzata Socha na swoim Instagramie, widzimy, że jej bohaterka zmieniła kolor włosów na różowy. Oczywiście aktorka przebywa na planie w peruce. Co więcej, Violetta Kubasińska ma na sobie lateksową kurtkę, sukienkę w zwierzęcy print, a do tego srebrne łańcuchy na szyi.

Z kolei Sebastian Olszański (w tej roli ponownie zobaczymy Łukasza Garlickiego) pozostał wierny marynarkom. Eleganckie koszule w stonowanych kolorach wymienił jednak na bardziej ekstrawagancki model w odcieniach bieli i granatu. Czy najlepszy przyjaciel Marka Dobrzańskiego bardzo się zmienił? Zajrzyjcie do naszej galerii, aby zobaczyć zdjęcie Małgorzaty Sochy z Łukaszem Garlickim i sami się przekonajcie.

„Brzydula” – jak zmieniły się gwiazdy popularnego serialu TVN? Zobaczcie ich aktualne zdjęcia >>>