Na powrót Brzyduli czekało mnóstwo osób, dlatego 2. sezon serialu, który pojawił się na antenie TVN7 po 10 latach, bije rekordy popularności. Widzowie tęsknili za bohaterami i nie mogli doczekać się, aż poznają losy swoich ulubionych postaci. Wszyscy zastanawiali się nad tym, czy Ula Cieplak i Marek Dobrzański wciąż są razem, co dzieje się z firmą Febo&Dobrzański, a także co słychać u Violetty Kubasińskiej (która zmieniła nazwisko na Hu). Kiedy serial w końcu trafił na antenę TVN7, widzowie po obejrzeniu mają pewne wątpliwości co do niektórych wątków. 

Brzydula 2 po raz kolejny w ogniu krytyki! Widzom nie podoba się metamorfoza Uli Cieplak

Jakiś czas temu pojawiły się pierwsze oceny widzów, którzy z niecierpliwością czekali na nowe odcinki Brzyduli. W sieci pojawiły się komentarze o wymuszonych dialogach aktorów i zbyt krótkich epizodach. Ale większość opinii skupiła się oczywiście na tytułowej postaci, granej przez Julię Kamińską.

„Brzydula” – jak zmieniły się gwiazdy popularnego serialu? Zobaczcie ich archiwalne i aktualne zdjęcia >>>

Widzowie nie są przekonani do metamorfozy Uli Cieplak, która w nowym sezonie zrezygnowała z pracy w Febo&Dobrzański, aby wychować trójkę dzieci. Bohaterka grana przez Julię Kamińską wyraźnie przybrała na wadze i zaniedbała swój wygląd. Na Instagramie Pojawiły się komentarze, które mówią o tym, że policzki Uli Cieplak „wyglądają jak wypchane trocinami”, a jej nogi są nienaturalne. Przez sztuczne wypełniacze na twarzy niektórzy zarzucają bohaterce bardzo nienaturalną mimikę twarzy. Nie zabrakło również komentarzy, które zarzucają charakteryzatorom zbyt dużą fantazję: „omg, nie da się patrzeć na te wypchane policzki Uli (…). Najlepsze jest to, że tyle ludzi na planie i nikt nie zauważył, że bohaterka wygląda idiotycznie i mega nienaturalnie, brzmi jeden z komentarzy. Fani zwrócili również uwagę na to, że wszyscy bohaterowie zmienili się delikatnie, natomiast Ula Cieplak zmieniła się prawie nie do poznania.

Mimo wszystko, wielu fanów ogląda z przyjemnością Brzydulę i czeka na rozwój akcji. Najlepsze recenzje zbiera oczywiście Małgorzata Socha – Violetta Hu nie straciła uroku i wciąż jest mega zabawna! Warto również pamiętać, że cały sezon Brzyduli ma mieć 180 odcinków, a za nami jedynie 15 epizodów, dlatego warto poczekać na rozwinięcie się wątków, które – jak obiecują twórcy serialu – jeszcze nie raz zaskoczą widzów.