Serial Brzydula powrócił do telewizji po ponad 10 latach od zakończenia emisji pierwszego sezonu. Mimo upływu lat produkcja z Julią Kamińską i Filipem Bobkiem w rolach głównych nie straciła na popularności. Jak się okazuje, drugi sezon Brzyduli, który jest emitowany na antenie telewizyjnej Siódemki oraz na platformie streamingowej Player, cieszy się naprawdę wysoką oglądalnością. Co więcej, poszczególne odcinki serialu są szeroko komentowane w mediach społecznościowych. Wiele emocji wśród fanów produkcji wzbudziły problemy małżeńskie Uli i Marka, postać Nadii, a także wątek Violetty oraz jej męża Hu Yana Wu. Jak się okazuje, to nie koniec niespodzianek. Już niebawem widzowie poznają nową bohaterkę serialu Brzydula 2, a mianowicie Angelikę Kubasińską. Oto wszystko, co wiemy o tej postaci.

Brzydula 2 – Violetta Kubasińska-Hu ma młodszą siostrę. Oto wszystko, co warto wiedzieć o Angelice Kubasińskiej

Kilka dni temu serwis Plotek poinformował, że już niebawem twórcy serialu Brzydula 2 przedstawią widzom nową postać. Angelica Kubasińska, bo właśnie o nią chodzi, ma pojawić się w 63. odcinku produkcji. Informator portalu, że młodsza siostra Violetty Kubasińskiej-Hu jest towarzyska, roztargniona i… bardzo podobna do bohaterki, w którą z wciela się Małgorzata Socha. Wszystko wskazuje na to, że Angelica Kubasińska sporo namiesza w serialu Brzydula 2. A kto ją zagra? 

Brzydula 2 – Angelica Kubasińska. Kto ją zagra?

Jak podaje serwis Plotek, w postać Angeliki Kubasińskiej wcieli się Katarzyna Ankudowicz. Gwiazda ma na swoim koncie udział w takich produkcjach jak O mnie się nie martw, Blondynka, Czas honoru, Mamuśki czy Pierwsza miłość. Jak poradzi sobie w roli młodszej siostry Violetty Kubasińskiej? Tego dowiemy się już za kilka tygodni. W naszej galerii (na górze strony) możesz zobaczyć zdjęcia gwiazdy.

Fani są zachwyceni tą postacią z „Brzyduli 2”, która „ratuje serial”! Zgadzacie się? >>>