Tak się złożyło, że nie należycie do najwyższych osób, a co zazwyczaj za tym idzie, macie też małe stopy? To przecież nie koniec świata! Szczególnie, że podobnie, jak w przypadku małych rozmiarów ubrań, producenci obuwia także nie zapominają o właścicielkach niewielkich stóp. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać szerokiej rozmiarówki. Opcji jest sporo!

Małe rozmiary butów: Zara, Bershka i inne popularne sieciówki

Poszukiwania małych rozmiarów butów sugerujemy zacząć od popularnych sieciówek. A dokładnie od działów dziecięcych. Zaglądałyście kiedyś, co oferuje Zara Kids? My tak i wiele razy natknęłyśmy się tam na sporo opcji, których nie powstydziłybyśmy się na własnych nogach. Zresztą, wystarczy spojrzeć na cały asortyment dziecięcego działu Zary – czasami aż żałujemy, że nie mamy znowu 6 lat, by móc ubrać się w te przepiękne sukienki czy bluzki. Oferta butów nie odstaje od ubrań – to baleriny, botki czy sneakersy, które bez problemu kupicie w rozmiarze 33, 34 czy 35, a nawet 37, a to już bardzo uniwersalny rozmiar. Z kolei w innych sklepach sieci Inditex, jak Bershka, Stradivarius czy Pull&Bear praktycznie większość modeli z kolekcji dostępna jest w rozmiarze 35. A jeśli nie możecie na nie natrafić w stacjonarnych salonach, sprawdźcie online.

Zobacz także: Jesteś niska? Oto 5 zasad, o których musisz pamiętać, jeśli chcesz wyglądać dobrze

Buty damskie - małe rozmiary: gdzie ich szukać? Ryłko, Deichmann, Renee

Znane przede wszystkim z butów marki nie mogą sobie pozwolić na to, by nie uwzględnić klientek posiadających małe stopy. Dlatego bez większego problemu w sklepach jednej z najpopularniejszych polskich marek obuwniczych Ryłko znajdziecie modele zaczynające się już od rozmiaru 33. W Wojasie czy w Badurze rozmiarówka rozpoczyna się od 35. Podobnie w popularnych sklepach internetowych, jak Renee i DeeZee. Znane są z bardzo bogatej oferty, począwszy od szpilek, po sneakersy i botki. Oprócz tego proponujemy zapoznać się też z ofertą sklepu Deichmann.

Buty - małe rozmiary: TK Maxx

Kto choć raz był w jednym ze sklepów TK Maxx wie, że w tym sklepie można kupić praktycznie wszystko. A jeśli był na dziale z butami, na pewno widział, że rozmiarówka jest tam bardzo bogata. Na damskim dziale kupicie buty, których rozmiary zaczynają się od 35. Ale przejdźcie się też na dział dziecięcy. Tam spokojnie upolujecie jeszcze mniejsze opcje. Poza tym TK Maxx ma bardzo atrakcyjne ceny, więc buty można upolować w wyjątkowo niskich cenach.

Zobacz także: Kobiety o pełnych kształtach: Jakie ubrania wybierać, żeby wyglądać dobrze w rozmiarze XL?