Jennifer Lawrence i Darren Aronofsky rozstali się w listopadzie zeszłego roku, kończąc tym samym zdjęcia do filmu Mohter!, który wspólnie tworzyli. Jak sama aktorka przyznała, nie była w stanie żyć produkcją na planie i dodatkowo myśleć i zajmować się nią po pracy, w hotelu, kiedy marzyła o odpoczynku i zajęciu swoich myśli czymś innym. Darren zachowywał się kompletnie inaczej – ten film to jego dziecko i chciał poświęcić mu jak najwięcej uwagi - przed, w trakcie i  po pracy. Różne spojrzenie na świat podzieliło parę.

To jego dziecko. On to napisał. On to wymyślił. On to wyreżyserował. Więc próbowałam być partnerem wspierającym, a jednocześnie myślałam „Czy na miłość boską, mogę nie myśleć o Mother! chociaż przez jedną sekundę?”

Jennifer Lawrence rezygnuje z aktorstwa!

Jak donoszą media zagraniczne, reżyser zaczął spotykać się z kolejną aktorką, a także modelką. Tym razem jest to Suki Waterhouse, z którą pojawił się podczas ostatniego Sundance Film Festival. Wprawdzie żadna ze stron nie potwierdziła plotek dotyczących związku, ale zdjęcia zrobione przez paparazzi mówią same za siebie…

Zakochanych dzieli 22 lata różnicy, ale wiek to przecież tylko liczby :)