Caitlyn Jenner jest wielką miłośniczką kosmetyków. Biorąc pod uwagę jej popularność, wiedzą o tym również wszystkie firmy kosmetyczne. Te dwa czynniki, to idealne fundamenty do stworzenia dobrego biznesu i dotarcia do nowej grupy odbiorców, jaką jest środowisko transgender. 

Jako pierwsza wpadła na ten pomysł firma MAC. Na początku tego roku poprosiła Jenner, by zaprojektowała dla nich szminkę sygnowaną swoim imieniem. "Finally Free" wyróżniała się wyrazistym czerwonym kolorem, w końcu krwisto czerwone usta, to znak rozpoznawczy prawie każdej kobiety. 

Ostatnia współpraca macochy Kardashianek z marką zaowocowała całą kolekcją kosmetyków na wiosnę 2017 roku. Kolorystyka wszystkich produktów utrzymana jest w różowych, śliwkowych, złotych i rdzawych barwach. Dużo w niej również połysku.

W skład zestawu wchodzą szminki, błyszczyki, brązery, cienie do oczu i kredki do ust. Kolekcja pojawi się w sprzedaży 3 stycznia 2017 roku. MAC i Jenner kontynuują swoją misję, czyli oswajanie świata ze społecznością transseksualistów, dlatego wpływ ze sprzedaży trafi na konto fundacji utworzoną przez markę MAC AIDS.