8 października wieczorem w Weronie odbył się niesamowity pokaz Calzedonia Leg Show 2019. Na specjalne zaproszenie marki mieliśmy przyjemność polecieć do Włoch i na własne oczy obejrzeć to wyjątkowe wydarzenie. Jeżeli uważnie śledzicie nas na Instagramie (@magazyngala), to wiecie, że nie tylko mogliśmy podziwiać nową kolekcję z bliska, ale również podpatrzeć, co na chwilę przed pokazem dzieje się na backstage'u. Obserwowaliśmy, jak topowe modelki, w tym Blanca Padilla i Zhenya Katava, przygotowywały się do wyjścia na wybieg oraz jak wyglądała praca fryzjerów i makijażystów. Co ciekawe, w pokazie wzięła też udział jedna Polka - Karolina Gorzała. Chociaż na wybiegu mogliśmy zobaczyć gwiazdy Instagrama i świetnych tancerzy, którzy swoimi występami umilali widzom czas, to jednak nowa kolekcja rajstop marki Calzedonia była prawdziwą gwiazdą wieczoru.

Calzedonia Leg Show 2019

Data tego widowiskowego pokazu nie bez powodu zbiegła się z 60. rocznicą odkrycia rajstop. Ten wyjątkowy wieczór miał na celu celebrowanie rajstop jako części garderoby, która jest czymś więcej niż tylko akcesorium. Może być prawdziwą gwiazdą kobiecych dodatków - elementem, który dodaje blasku nawet najbardziej casualowej stylizacji. 

Pokaz Calzedonia Leg Show 2019 odbył się w głównej siedzibie firmy w Weronie, a tematem przewodnim show był hotel. Tego wieczoru wybieg zamienił się w iście królewskie wejście do Grand Hotelu, a w tle za dekorację służyła oświetlona ściana pokoi, których drzwi otwierały się i pokazywały zabawę światłem i cieniem. Nowością w kolekcji Calzedonia na sezon jesień-zima 2019/2020 była logomania. Nie zabrakło rajstop w nadrukowane logo CLZ w dużym rozmiarze, a także w nazwę marki, która pokrywa całą powierzchnię nóg. Odważniejszym paniom z pewnością spodobają się metaliczne i błyszczące tekstury, z których zostały wykonane zarówno rajstopy, jak i legginsy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magazyn Gala (@magazyngala) Paź 8, 2019 o 11:07 PDT

W pierwszym rzędzie Calzdeonia Leg Show 2019 Hotel Edition zasiadło wiele światowych gwiazd m.in. modelka Barbara Palvin oraz ambasadorka marki - Chiara Ferragni. Wśród polskich gości znalazły się z kolei znane i lubiane influencerki - Kasia Szklarczyk, Zosia Ślotała, Anna Nowak oraz Karolina Pisarek. 

Calzedonia Leg Show 2019 Hotel Edition: wideo