Camila Cabello już tak nie wygląda – chciałoby się napisać. Światowej sławy wokalistka została właśnie blondynką, o czym poinformowała za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Tym samym dostarczyła nam (kolejną) inspirację na modną fryzurę na lato 2022. Na jaki odcień blondu zdecydowała się autorka takich hitów jak „Señorita”, „Havana” oraz „Bam Bam”? I komu jeszcze będzie pasować taka koloryzacja? Sprawdź poniżej.

Camila Cabello zmieniła kolor włosów. Jak wygląda w blondzie?  

Jedno z najnowszych zdjęć na instagramowym profilu Camili Cabello wywołało szczególne poruszenie (nie tylko) wśród jej obserwatorek i obserwatorów. Jak się okazało, piosenkarka przeszła ostatnio metamorfozę – lekko skróciła, pocieniowała, a do tego rozjaśniła włosy. Zrezygnowała z bardzo ciemnego brązu na rzecz miodowego blondu, który należy do grona najmodniejszych w sezonie wiosna-lato 2022. 

To dość ciemny odcień. Prezentuje się bardzo naturalnie, poza tym jest nie tylko stylowy, ale również bardzo uniwersalny. Sprawdzi się m.in. u osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z blondem. Jeżeli jesteś jedną z nich, możesz wziąć pod uwagę miodowe – złociste, głębokie i – oczywiście – niesamowicie słodkie refleksy. Miodowy blond to także idealna propozycja dla tych, które chcą nieco odświeżyć swój kolor na zbliżające się wielkimi krokami lato.

Modny blond na lato 2022

Miodowy blond (honey blonde) to jedna z wielu modnych propozycji na sezon wiosna-lato 2022. W trendach są również oat milk blonde, sandy blonde i vintage blonde, czyli kolory włosów w stylu gwiazd Old Hollywood. Z kolei Gigi Hadid przekonała nas do odcienia white blonde. W najbliższych miesiącach chętnie zainspirujemy się również Skandynawkami. Najbardziej stylowe dziewczyny z Danii, Szwecji, Norwegii oraz innych państw z tej części Europy lansują teraz jasne i bardzo jasne, a do tego – zazwyczaj – ciepłe, wręcz maślane odcienie. O koloryzacji włosów zgodnej z ich upodobaniami możesz przeczytać w tym artykule:

Tego rodzaju koloryzacja może się okazać mocno obciążająca dla włosów. Dlatego zanim się na nią zdecydujesz, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Pamiętaj, by decydować się na nią tylko wtedy, gdy twoje włosy są w dobrej kondycji. Co więcej, zadbaj o ich pielęgnację i ochronę koloru. Proponujemy, by zaopatrzyć się w kosmetyki do włosów blond.