Camila Mendes to jedna z gwiazd „Riverdale”, która w pewnym czasie znalazła miłość na planie serialu Netflixa. Podobnie jak Cole Sprouse i Lili Reinhart, aktorka brazylijskiego pochodzenia zakochała się w Charlesie Meltonie, który na ekranie wcielał się w postać Reggie Mantle'a. Tworzyli piękną parę, a ich wspólne zdjęcia robiły furorę w sieci. Zakochani rozstała się jednak niespodziewanie (podobnie jak odtwórcy ról Juggheada i Betty) pod koniec 2019 roku. Aktorka spotykała się później z fotografem, Graysonem Vaughanem. I tym razem jednak związek nie przetrwał próby czasu i Camila znów została singielką w pierwszej połowie 2021 roku. Kolejne miesiące były dla 28-latki czasem intensywnej pracy, poza ostatnimi sezonami „Riverdale”, aktorka zagrała również w głośnym hicie Netfixa „Zróbmy zemstę”. Jak jednak wiemy, miłość zazwyczaj przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie. Zapracowana i rozchwytywana Camila swojego nowego partnera poznała właśnie na... planie filmowym. Mendes w końcu potwierdziła związek, o którym media rozpisują się już od kilku tygodni?

Camila Mendes znowu zakochana! Pokazała partnera na Instagramie

W kwietniu tego roku pojawiła się informacja o nowej komedii romantycznej produkcji Amazon Studio, w której zagrać ma Camila Mendes (będąca jednocześnie współproducentką) oraz Rudy MancusoJestem niezwykle podekscytowany na pracę z Camilą – powiedział wówczas Mancuso w rozmowie z „Deadline”. Miłość z ekranu szybko przenosiła się jednak do prawdziwego życia. Aktorka opublikowała niedawno na swoim profilu na Instagramie serię zdjęć podpisaną po prostu life update. Wśród fotografii przyglądamy się jednak dwóm, które szczególnie zwróciły naszą uwagę. Jedna z nich to zdjęcie 30-latka bawiącego się z psem na podłodze. Nic dziwnego, prawda? W końcu aktorzy non stop dodają zdjęcia swoich partnerów z planu. Drugie zdjęcie nie pozostawia jednak wątpliwości, że relacja Camili i Mancuso to coś więcej, niż „znajomość zawodowa”. Aktorka i Youtuber pozują na fotografii w strojach kąpielowych, przytuleni do siebie.

I choć na żadnym zdjęciu nie widzimy twarzy nowej miłości Mendes, fani i fanki nie mają cienia wątpliwości, że to właśnie 30-letni Youtuber zawrócił w głowie aktorce brazylijskiego pochodzenia.

Rudy Mancuso – kim jest nowy partner Camili Mendes?

Rudy Mancuso urodził się 28 lutego 1992 roku w Stanach Zjednoczonych, jednak podobnie jak Camila, ma brazylijskie pochodzenie. 30-latek znany jest ze swojego kanału na Youtubie, wiele lat temu cieszył się także ogromną popularnością na platformie Vine. Poza karierą w internecie, Mancuso może pochwalić się takimi osiągnięciami jak występ w czasie koncertu Justina Biebera (Brazylijczyk ma niemały talent muzyczny), udział w pokazie Dolce & Gabbana w 2017 roku oraz jednym albumem studyjnym, który swoją premierę miał w czasie pandemii w 2020 roku.