Cara Delevingne wielokrotnie udowadniała, że lubi bawić się modą. Pochodząca z Wielkiej Brytanii modelka nie boi się również urodowych eksperymentów. Wygląda świetnie w swoich naturalnych – długich włosach w miodowym odcieniu, jak również z bardzo krótkimi kosmykami. Do tego przefarbowanymi na platynowy blond. Wszystko wskazuje jednak na to, że przyszedł czas na kolejne zmiany! Po sieci krąży bowiem zdjęcie Cary Delevingne w nowej fryzurze.

Cara Delevingne już tak nie wygląda! Modelka zmieniła kolor włosów

Modelka przeszła totalną metamorfozę. Mara Roszak (stylistka fryzur, która często współpracuje z gwiazdami) opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie Cary Delevingne w… kruczoczarnych włosach. Fotkę znajdziecie również poniżej. Okazuje się, że głęboka – smolista czerń to kolejny odcień, który pasuje do Cary Delevingne. Genialnie współgra z jej charakterystycznymi brwiami.

Małgorzata Kożuchowska zmieniła fryzurę! Fani są zachwyceni metamorfozą aktorki >>>

Jeszcze długo mogłybyśmy podziwiać i zachwycać się nową fryzurą Cary Delevingne, gdyby nie fakt, że modelka ma na głowie perukę. Niestety… Brytyjka założyła ją na potrzeby jednej z sesji zdjęciowych. Rozczarowani? My również! Ale pod zdjęciem, które opublikowała Mara Roszak, posypały się pozytywne komentarze. Kto wie, może skłonią one Carę Delevingne do prawdziwych zmian.