Wygląda na to, że nie ma dziedziny życia, w której 24-letnia Cara Delevingne by się nie odnalazła. Młoda Brytyjka osiągnęła ogromny sukces w modelingu, stała się muzą samego Karla Lagerfelda! Po udanej karierze modelki przyszedł czas na kolejne wyzwanie.

W 2012 roku Cara zadebiutowała na wielkim ekranie w filmie "Anna Karenina" ale rozpoznawalność przyniosła jej rola Margo w filmie "Papierowe Miasta". Najwyraźniej świat mody i kina, to dla niej za mało. Delevingne ogłosiła, że w październiku 2017 roku ukaże się jej pierwsza książka "Mirror Mirror". Cara zdradziła fabułę swojej debiutanckiej powieści na Instagramie.

"Oto kolejny niezapomniany moment. Moja debiutancka powieść ukaże się w październiku! Jestem taka podekscytowana! "Mirror, Mirror" opowiada historię grupy 16-letnich przyjaciół Reda, Leo, Naima i Rose, którzy wspólnie wchodzą w dorosłość, starają się zrozumieć kim są i odnaleźć się w skomplikowanych relacjach ze znajomymi ze szkoły. Brzmi bajecznie - do czasu, aż pewnego dnia zmienia się wszystko (straszna muzyka)! Kocham tych bohaterów i wszystkie wartości, które sobą reprezentują. Proces tworzenia i składania powieści w całość całkowicie odmienił moje życie i będzie zawsze bliski mojemu sercu. Nie mogę się doczekać momentu aż moja powieść wpadnie w wasze ręce".

Jeżeli jesteście ogromnymi fanami Cary, już teraz możecie zamówić jej książkę klikając w link zamieszczony na jej Instagramie. Gwiazda zachęca wszystkich do zapisania się do wirtualnego klubu książki, gdzie wspólnie ze swoimi fanami będzie dzielić się przemyśleniami dotyczącymi powieści "Mirror, Mirror". 

Co myślicie o tym pomyśle? Planujecie przeczytać debiutancką powieść Cary Delevingne?