"Kocham modeling, ale to aktorstwo jest moją pasją. Myślę, że to modeling mnie wybrał, nigdy się tego nie spodziewałam. Od zawsze chciałam być aktorką." - zdradziła Cara Delevingne w wywiadzie dla brytyjskiego show Lorraine. Zdolności aktorskie zawsze pomagały jej w karierze modelki. Potrafiła się wygłupiać, żartować, świetnie parodiować innych i właśnie za to ją kochamy - "Wszystko działa lepiej, jeśli ludzie dobrze się bawią."

Trudno uwierzyć, że ktoś nie zna Cary Delevingne i jej charakterystycznych brwi. Ta jednak przyznaje, że w Nowym Jorku może bez problemu spacerować ulicą i nikt jej nie zaczepia. "Kiedy jestem w NYC, mogę spokojnie chodzić po Times Square i kocham te wolność. Czasem ludzie oglądają się za mną, żeby się przyjrzeć po czym pytają 'Czy znam cię ze szkoły?' lub mówią 'Kogoś mi przypominasz!'"

Jej aktorski plan już się rozpoczął. W 2012 roku Cara zagrała epizod w kostiumowej produkcji "Anna Karenina". Obecnie otrzymała rolę w nadchodzącej nowej adaptacji Piotrusia Pana. A już za niedługo zobaczmy ją w roli Margo, głównej bohaterki "Papierowych Miast".

Cara Delevingne w filmie "Papierowe miasta"
 
W filmie wcieliła się w rolę nastolatki przechodzącej typowy dla swojego wieku okres buntu, frustracji i poszukiwania samej siebie. Nie możemy się już doczekać premiery i przekonać się czy jej decyzja o zmianie zajęcia naprawdę się opłaciła!

Zobacz wywiad w programie Lorraine:
 

 
D.U