Kapsułowa garderoba w wakacyjnym wydaniu to wszystko, o czym marzyłyśmy tego lata. Swobodne, lekko podkreślające talie kroje, naturalne tkaniny, które pozwalają skórze oddychać i te kolory! Inspirujące odcienie owoców morza takich jak kraby lub krewetki, różne tony warzyw, ziół i owoców, przede wszystkim soczystych cytrusów oraz bardziej stonowanych, beżowych i brązowych grzybów. Zaskakująca mieszanka najlepszych składników, która jest gotowym przepisem na zachwycającą stylizację. Wszystko to znajdziecie w najnowszej kolekcji Reserved Premium Quality.

Zainspirowane przyjazną środowisku kolekcją Premium Quality spytałyśmy ambasadorkę marki, Kasię Szymków (@jestem_kasia), o jej modowe plany na najbliższe miesiące.

Ulubiony element letniej garderoby, który najchętniej nosiłabyś na okrągło?

Biała oversizowe’owa koszula to chyba najbardziej uniwersalny element letniej garderoby. Świetnie sprawdza się w wielu kombinacjach, a nawet może odgrywać rolę narzutki czy sukienki.

Kolor/print, w którym w te wakacje zobaczymy Cię najczęściej to…

błękit i paski! A najlepiej błękit i paski 2in1. Poza tym oczywiście standardowo będzie u mnie dużo bieli i beżu.

 

 

Zobacz także:

Czy ubrania rzeczywiście mogą dodawać pewności siebie? Dlaczego? 

Myślę, że tak, bo jeśli dobrze czujemy się w swoich ubraniach, to generalnie mamy lepsze samopoczucie, a dobre samopoczucie to jeden z pierwszych kroków do czucia się bardziej pewnym siebie.

Jakie materiały są dla Ciebie odzwierciedleniem jakości premium? 

Te, w których ciało czuje się przyjemnie i może oddychać. Przede wszystkim kaszmir, wełna, jedwab, len, ale nie tylko! Cenię sobie materiały, którym dano drugie życie, czyli materiały pochodzące z recyklingu.

Jeśli tego lata, tak jak Kasia, jesteście zadeklarowanymi fankami minimalistycznych projektów, które za sprawą wysokich jakościowo materiałów mogą towarzyszyć Wam non-stop przez wiele sezonów, koniecznie zajrzyjcie na stronie reserved.com, gdzie możecie odkryć wszystkie modele z wyjątkowej kolekcji Premium Quality.