Wyniki badań mówią same za siebie – napoje spożywane z własnego kubka smakują nam bardziej niż te, które pijemy z przypadkowych naczyń (na przykład w kawiarni). Pisałyśmy o tym między innymi TUTAJ. Jeżeli więc nie macie jeszcze swojego ulubionego – pięknego kubka na kawę czy herbatę, najwyższy czas to zmienić. Gdzie ich szukać? Spieszymy z odpowiedzią! Zajrzałyśmy do popularnych sieciówek, sklepów wnętrzarskich, a także do rodzimych brandów z ceramiką i wybrałyśmy kubki porcelanowe (i nie tylko), które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom.

Ceramiczne i porcelanowe kubki: podpowiadamy, gdzie kupić piękne kubki na kawę i herbatę

Kubki do kawy często pojawiają się na zdjęciach znanych i lubianych influencerek. Wcale nas to nie dziwi. Tego rodzaju posty cieszą się bowiem ogromną popularnością na Instagramie. Zgodne z obowiązującymi „trendami” – piękne i oryginalne kubki na zimę są w ofercie sklepów wnętrzarskich. Jeśli interesują was kubki porcelanowe, zajrzyjcie do Duki. Znajdziecie tam m.in. duży kubek z porcelany w odcieniu błękitu. W H&M Home czekają na was ultra stylowe kubki. Eleganckie modele – białe, dodatkowo pokryte kwiatowymi wzorami, jak również nieco bardziej „szalone”. Spodobają się tym, którzy za pomocą dodatków chcieliby ożywić nieco swoje wnętrze.

Kubki dla prawdziwych #InstaGirls - gdzie je kupić? >>>

Oczywiście nie zapominamy o rodzimych brandach! W ofercie marek butikowych znajdziecie minimalistyczne, jak i totalnie nieoczywiste, oryginalne kubki. Warto wspomnieć, że zazwyczaj ozdabiają je ręcznie malowane wzory. Pamiętajcie, że piękny kubek może się okazać genialnym pomysłem na prezent. Zbliżają się Walentynki 2020. Macie już prezent dla ukochanej osoby?

Najpiękniejsze kubki porcelanowe i ceramiczne znajdziecie w naszej galerii. Jesteśmy przekonane, że wśród naszych propozycji znajdziecie TEN idealny!