Cezary Pazura to jeden z najpopularniejszych aktorów w naszym kraju, który zadebiutował prawie 25 lat temu w filmie Kroll w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Drugoplanowa rola była przepustką do kariery, która rozwinęła się w zawrotnym tempie. Popularność przyniosły mu takie filmy jak kultowe Psy oraz Psy 2, Kiler czy Chłopaki nie płaczą, a także główne role w serialach, m.in. w 13 posterunku i Powiedz tak!. Prywatnie aktor jest związany z młodszą o 26 lat Edytą Zając. Para wzięła ślub w 2009 roku i ma troje dzieci: 11-letnią Amelię, 8-letniego Antoniego oraz 2-letnią Ritę. Cezary Pazura kilka lat temu zdecydował się założyć kanał na platformie YouTube. Jego filmiki zdradzają kulisy filmowego świata. Do najpopularniejszych wideo należą materiały o kulisach dubbingowania, wspomnienia z Kilera czy 13 posterunku, a także z egzaminu do szkoły aktorskiej. Aktor przybliża swoim fanom ciekawostki ze świata filmu i odkrywa przed nimi różne tajemnice – kanał Pazury obserwuje na YouTubie ponad 700 tysięcy widzów, a jego filmiki mają nawet milion wyświetleń. Na kanale Cezarego Pazury znalazło się już ponad 200 wideo. Aktor niedawno opublikował materiał z cyklu Q&A, który wzbudził ogromne zainteresowanie!

Ile zarabiają aktorzy z „Riverdale”? Wiemy, jakie stawki mają Cole Sprouse, Lili Reinhart, KJ Apa i inni! >>>

Cezary Pazura ujawnił, ile zarabiają aktorzy w Polsce

Cezary Pazura od jakiegoś czasu regularnie udziela się na YouTubie i świetnie czuje się w tej roli. 58-letni aktor, który świetnie odnajduje się na platformach społecznościowych i regularnie udziela się również na Instagramie, opublikował kilka dni temu filmik, który wywołał sporo kontrowersji i wzbudził duże zainteresowanie. Wszystko przez gorący temat wideo Ile średnio zarabia aktor? Q&A, w którym odpowiedział na najczęściej zadawane pytania przez swoich fanów, które dotyczą właśnie tematu zarobków w polskim przemyśle filmowym.

Ile zarabiają aktorzy, którzy grają główną rolę w filmie fabularnym? W swoim najnowszym wideo Cezary Pazura przybliżył widzom, jak wyglądają negocjacje stawek. Wyznał, że nakręcenie wszystkich scen z głównym bohaterem trwa zazwyczaj około 30 dni. Za jedną scenę aktor może otrzymać nawet 10 tysięcy złotych, czyli jeśli ma do zagrania 25 scen, cała kwota wynosi 250 tysięcy złotych. „(…) to jest gigantyczna kwota w skali budżetu. Potem producent rozmawia z nim i mówi: Ten film Ci dużo da, on Ci zaprocentuje tym, że będziesz grał dalej, nie będziesz miał przestoju także my Ci zapłacimy nie 250 tysięcy tylko 150 tysięcy. Aktor się wścieka i załóżmy, że dostaje za film 200 tysięcy złotych”, ujawnił Pazura.

Aktor wyznał również, że musi orientować się, ile zarabiają jego koledzy po fachu, np. Robert Więckiewicz, Borys Szyc czy Piotr Adamczyk, żeby negocjować konkretne stawki. Cezary Pazura ujawnił, że przed pandemią koronawirusa zarabiał od 500 zł do nawet 10 tysięcy zł za jeden dzień pracy na planie filmowym. Nie jest tajemnicą, że wiele aktorów, producentów, reżyserów i osób związanych z branżą filmową ucierpiało z powodu pandemii koronawirusa, która dotknęła praktycznie wszystkie branże, dlatego aktor zaznaczył, że obecnie stawki aktorów są nawet dwa razy niższe niż wcześniej. Jeżeli jesteście ciekawi kolejnych ciekawostek związanych z tym, ile zarabiają gwiazdy, obejrzyjcie wideo Cezarego Pazury.