Była już stolica Korei Południowej - Seul, Dallas w Ameryce Północnej, Dubaj i Rzym. Tym razem Karl Lagerfeld zabrał fanów Chanel na Kubę - to pierwszy pokaz francuskiego domu modu na wyspie i w Ameryce Łacińskiej. Poznajcie kilka ważnych szczegółów pokazu. 

1. Ola Rudnicka podczas pokazu Chanel Resort 2017

Podczas pokazu Chanel Resort 2017 na Kubie nie mogło zabraknąć przyjaciół projektanta - na wyspie pojawiły się trzy piękne muzy Karla Lagerfelda: Gisele Bündchen,Tilda Swinton i Kendall Jenner. Wśród modelek dostrzec można było także Stellę Tennant, Mariacarlę Boscono, Micę Arganaraz, Lindsey Wixson i Soo Joo Park.

WSZYSTKIE SYLWETKI Z POKAZU CHANEL RESORT 2017 NA KUBIE >>>

2. Historyczne miejsce pierwszego pokazu Chanel na Kubie

Show odbyło się pod gołym niebem na historycznej ulicy dzielącej starą i nową część Hawany, Paseo de Prado. Promenada jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w stolicy Kuby, a jej długość idealnie nadaje się jako wybieg pokazu mody - Brawo Karl!

3. Chanel Resort 2017 - charakterystyczne elementy kolekcji

Karl Lagerfeld zainspirowany Kubą stworzył unikalna kolekcję oddającą charakter tej zamkniętej wysypy posiadającej swój niepowtarzalny styl. Stare kubańskie samochody na sukienkach, kultowe hawańskie kapelusze, koszulki z “Viva Coco Libre!”, dżinsowa kurtka z przypinkami, dużo męskich elementów wśród kobiecych sylwetek - Chanel Resort 2017 zawiera w sobie kwintesencję kubańskiego sznytu. 

WSZYSTKIE SYLWETKI Z POKAZU CHANEL RESORT 2017 NA KUBIE >>>