A my naprawdę wierzyliśmy, że ich to nie dotyczy... Channing Tatum i Jenna Dewan uchodzili za szczęśliwe i wyjątkowo zgrane małżeństwo przez 9 lat. I nic, naprawdę nic nie wskazywało na to, że para zmaga się z jakimś kryzysem. Po czym dzisiaj na instagramowych profilach Channinga i Jenny pojawiły się posty, z których dowiedzieliśmy się, że para zdecydowała się na separację. Serio?! Niestety wygląda na to, że nie jest to spóźniony primaaprilisowy żart... 

Cześć, świecie! Tak więc…

Mamy coś, czym chcielibyśmy się podzielić.

Po pierwsze, to dość dziwne dzielić się czymś takim ze wszystkimi, ale to konsekwencje życia, które zdecydowaliśmy się prowadzić, a za które przy okazji jesteśmy niesamowicie wdzięczni. Żyjemy w niesamowitych czasach, ale również w takich, w których prawda może zostać łatwo zaburzona „alternatywnymi faktami”. Chcemy więc podzielić się z wami prawdą, żebyście wiedzieli, że jeśli nie przeczytacie tego tutaj, będzie fikcją.

Zdecydowaliśmy się na separację. Zakochaliśmy się w sobie w bardzo młodym wieku i przeżyliśmy wspólnie magiczną podróż. Nic nie zmieniło się w tym, jak się kochamy, jednak miłość to wspaniała przygoda, która teraz powiodła nas na różne drogi. Nie ma żadnego drugiego dna w naszym rozstaniu. Po prostu dwoje przyjaciół zdało sobie sprawę z tego, że potrzebują trochę przestrzeni. Wciąż jesteśmy rodziną i zawsze będziemy oddanymi i kochającymi rodzicami dla Everly. Dziękujemy wam z wyprzedzeniem za uszanowanie prywatności naszej rodziny. Bardzo was kochamy. 

Taki, bardzo poruszający wpis pojawił się zarówno u Jenny, jak i Channinga. To już kolejna para w ostatnim czasie, której bardzo zależało na tym, żeby wydać oficjalne oświadczenie i uniknąć niepotrzebnych plotek, które mogłyby być krzywdzące nie tylko dla nich samych, ale i ich rodzin. I kolejna, która rozstaje się w przyjacielskich relacjach. Nie zmienia to jednak faktu, że to już kolejne hollywoodzkie małżeństwo, które łamie nam serce swoim rozstaniem. Aż strach pomyśleć, kto będzie następny... 

Channing i Jenna poznali się w 2006 roku na planie filmu Step Up. I szybko okazało się, że gorące uczucie połączyło nie tylko granych przez nich bohaterów. Para pobrała się trzy lata później, a w 2013 roku na świat przyszła ich córeczka, Everly. Czy Wy też byliście fanami tej trójki? 

ZOBACZ TAKŻE: