Fani nie mogli pogodzić się z tym, że po 9 latach małżeństwa Channing Tatum i Jenna Dewan rozstali się. Para poznała się na planie filmu Step Up, a po zakończeniu zdjęć od razu zaczęła spotykać. W 2008 roku zaręczyli się, a rok później wzięli ślub. Mają razem 5-letnią córkę Everly. Uchodzili za wyjątkowo szczęśliwe i zgrane małżeństwo, dlatego wszyscy byli w szoku, kiedy w kwietniu tego roku wydali oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali o rozstaniu w przyjacielskiej atmosferze. Channing i Jenna postanowili ułożyć sobie życie na nowo. Ona spotyka się od kilku miesięcy z broadwayowskim aktorem Stevem Kazee, starszym od niej o 6 lat. Natomiast Tatum jest w związku z piosenkarką Jessie J. Według ustaleń zagranicznych serwisów to poważna i bardzo szczęśliwa relacja, która również trwa od dłuższego czasu! 

Jenna Dewan ma nowego chłopaka! >>>

Channing Tatum i Jessie J potwierdzili związek na Instagramie

Aktor nie ustosunkował się wprost do swojego związku z piosenkarką, ale opublikował dość znaczący wpis na Instagramie. W dobie social mediów wiadomo, że żaden post nie jest przypadkowy, a ten Channinga jest nie pozostawia wątpliwości, że jest zakochany w Jessie J. Na jego profilu pojawiło się zdjęcie z koncertu gwiazdy w londyńskiej Royal Albert Hall, na którym oczywiście był obecny Tatuum. Podpisał je: 

Ta kobieta właśnie zostawiła swoje serce na scenie Royal Albert Hall. Każdy, kto był tam obecny, doświadczył czegoś magicznego. Wow.

Oznaczył swoją wybrankę na zdjęciu, a ona polubiła ten uroczy post. Teraz pozostaje nam jedynie czekać na pierwsze wspólne zdjęcie Channinga Tatuma i Jessie J!