Charli D’Amelio ma dopiero 18 lat, ale jest już znana na całym świecie. Wszystko za sprawą mediów społecznościowych, na czele z TikTokiem, gdzie od 2019 roku regularnie publikuje filmy, które wpisują się w muzyczne czy taneczne trendy. Ma 142,9 mln obserwatorów i obserwatorek. Z kolei na Instagramie followuje ją 48,8 mln osób. Za pośrednictwem swojego profilu informuje o nowych projektach, a także pokazuje swoje życie na co dzień. Na zdjęciach i wideo często towarzyszą jej bliscy - rodzice oraz siostra, która również jest influencerką. Bardzo możliwe, że już niebawem zobaczymy post z jeszcze jedną - ważną dla niej osobą. Bo, jak poinformowały amerykańskie serwisy plotkarskie zza oceanu, Charli D’Amelio jest zakochana

Charli D’Amelio ma nowego chłopaka!

Serwis „People” poinformował, że Charli D’Amelio ma nowego chłopaka. Według informatora bądź informatorki, spotyka się z Landonem Barkerem, czyli 18-letnim muzykiem, a prywatnie synem Travisa Barkera i pasierbem Kourtney Kardashian. Podobno ich związek nie trwa zbyt długo. Gwiazda mediów społecznościowych i młody artysta dopiero się poznają. 

Spotykają się, to wczesny etap - twierdzi informator lub informatorka „People”

Media poinformowały o uczuciu, które (prawdopodobnie) połączyło Charli D’Amelio i Landona Barkera, po tym jak widziano ich razem na imprezie po premierze debiutanckiego albumu Dixie D’Amelio. Co więcej, spostrzegawcze fanki oraz fani zauważyli, że chwilę wcześniej głowni zainteresowani całą sprawą pokazali na Instagram Stories nowe tatuaże, które zostały wykonane przez tego samego tatuatora z Los Angeles. 

Choć wiele wskazuje na to, że Charli D’Amelio i Landon Barker spotykają się, warto zaznaczyć, że informacje te nie zostały jeszcze potwierdzone. Zarówno przedstawicielka i przedstawiciel Generacji Z, jak i osoby odpowiedzialne za promowanie ich wizerunku w mediach milczą w tej sprawie. Przynajmniej na razie.