Pierwsza warszawska Charlotte powstała na pl. Zbawiciela i od razu stała się ulubionym miejscem warszawiaków i turystów przybywających do stolicy naszego kraju. Jeżeli kiedykolwiek odwiedziliście to miejsce, to doskonale wiecie, że znalezienie wolnego stolika to prawdziwy wyczyn. Od teraz może być łatwiej. Właśnie otworzono drugą - Charlotte Menora na Placu Grzybowskim. 

ZOBACZCIE JAK WYGLĄDA CHARLOTTE MENORA >>>

I tym razem właściciele bistra wykazali się świetnym wyczuciem jeżeli chodzi o wybór miejsca pod lokal. Tak jak w przypadku pierwszej lokalizacji, tak i tym razem jesteśmy pewni, że Plac Grzybowski w końcu zacznie tętnić życiem. 

"Pomysł na Charlotte w lokalu po restauracji Menora zrodził się 
z przekonania, że plac Grzybowski to miejsce, które w Warszawie wiele znaczy, jest ważne historycznie i kulturowo, więc chcielibyśmy uczestniczyć w jego ożywieniu, proponując nowoczesne bistro, które jednocześnie będzie nawiązywało do tradycji."

Nowa kawiarnia różni się od Charlotte na pl. Zbawiciela kartą dań. Co prawda znajdziecie w niej standardowe menu, ale tylko w Charlotte Menora kupicie pieczywo żydowskie jak bajgle, chałki czy chleby żytnie. 

ZOBACZCIE JAK WYGLĄDA CHARLOTTE MENORA >>>

"Charlotte Menora zaproponuje nową ofertę piekarni i menu. Będzie ona wzbogacona o pozycje typowe dla kuchni żydowskiej. Mamy nadzieję, że kultura żydowska pokazana poprzez jej kuchnię będzie tu czymś naturalnym, codziennym, a jednocześnie zawsze interesującym."