Khloé Kardashian od dawna marzyła o powiększeniu rodziny i to pragnienie zrealizuje już w tym miesiącu. Wszystko wskazuje na to, że córeczka celebrytki i Tristana Thompsona pojawi się na świecie pod koniec kwietnia.

ZOBACZ TAKŻE: Picie tequili pomaga schudnąć? Wyniki najnowszych badań mogą was zaskoczyć! >>>

Najpewniej Khloé będzie chciała wrócić do dawnej sylwetki tak szybko, jak Kylie Jenner, która powitała na świecie swoją pierwszą córkę Stormi na początku lutego. I choć trudno prorokować w sprawie jej kondycji tuż przed porodem (nie tak dawno z powodu bólu wylądowała w szpitalu), jedno jest pewne: ma swoje sposoby na szybki i skuteczny powrót do formy.

I wcale nie chodzi o diety cud pozwalające obudzić się o 10 kilo lżejszą. Na czym polega trik Khloé Kardashian? Na całkowitym odstawieniu nabiału. Jak wspomina swoje doświadczenia sprzed kilku lat, ten jeden ruch, bez dodatkowych ograniczeń i wysiłku fizycznego sprawił, że w ciągu zaledwie miesiąca zgubiła 5 kg.

Nie jest to może zgodne z zaleceniami dietetyków, ani nawet ze zdroworozsądkową dietą, ale faktycznie może posłużyć za drogowskaz dla tych, którzy chcą trochę schudnąć w krótkim czasie.

Choć zdania w tej kwestii są podzielone, wielu lekarzy odradza całkowitą eliminację produktów z tej grupy, jako że są bogate w wapń, białko i witaminę D. A więc próbować, czy nie? To, na co można się zdecydować lekką ręką i bez ryzyka dla zdrowia, to ograniczenie przede wszystkim serów i unikanie ich zwłaszcza przed snem. A ze sprawdzonych sposobów pozwalających schudnąć raz na zawsze? Nie uwierzycie, że to aż taki banał: zmiana sposobu myślenia o odżywianiu, więcej warzyw i ruch (szczegóły w linku poniżej). Za to efekt - gwarantowany!

ZOBACZ TAKŻE: Jak szybko schudnąć (i dlaczego nie warto)? >>>