Biżuteria mówi o nas więcej, niż nam się wydaje. To, jaki mamy aktualnie nastrój, czy jesteśmy minimalistkami czy raczej wolimy efekt „na bogato”, czy podążamy za aktualnymi trendami czy zdecydowanie bardziej jesteśmy wierne ponadczasowej klasyce. Czasami bywa jednak tak, że zupełnie nieoczekiwanie podobają nam się rzeczy, których do tej pory nie nosiłyśmy, ba - nawet nigdy nie pomyślałyśmy o tym, że mogłybyśmy nosić. Ale nasze upodobania zmieniają się razem z nami, a to też warto zakomunikować.

Marką, która ma w swojej ofercie biżuterię dostosowaną do potrzeb najróżniejszych klientek, jest SADVA - bliska Tobie i temu kim jesteś. W najnowszych kolekcjach marka SADVA doskonale wyczuła, co będzie hot nadchodzącej jesieni. Jej propozycje z kolekcji MUDI doskonale wpisują się w must have sezonu. Wyraziste kolory, printy i wzory malowane emalią, zdobiące bransoletki, pierścionki czy kolczyki pokazują ich właścicielkę jako śmiałą, odważną i otwartą kobietę. Lubicie kolczyki? Tych nie brakuje z kolei w limitowanej kolekcji FLY with SADVA. Wiszące w wersji krótszej lub dłuższej połyskują rozłożonymi do lotu skrzydełkami motyla - motywu dedykowanemu tej kolekcji oraz samej marce. Stylizację warto uzupełnić bransoletkami lub wisiorkami z tej samej serii. Fankom surowej formy oraz bursztynów do gustu przypadnie zaś linia BARCELONA. Detalu zwanego Złotem Bałtyku nie brakuje również w kolekcji SUN, gdzie bursztyn objawia się kredowym, lodowym wydaniem. Zaś w linii MODERNO są to płaskie szlify i geometryczne formy oprawione z srebrne ramy.

Bez względu na to, czy preferujesz złoto czy srebro, jesteś na bieżąco z trendami czy cenisz sobie ponadsezonowość, wśród projektów marki SADVA na pewno znajdziesz coś dla siebie. Najnowsze kolekcje SADVA kupisz w sklepie internetowym na www.sadva.pl oraz w sklepach stacjonarnych.