W miniony weekend Fedez, czyli ukochany Chiary Ferragni, skończył 28 lat. I oczywiście wyprawił z tej okazji huczną imprezę. Jednak w kontekście tego wydarzenia znacznie więcej mówi się nie o jubilacie, ale o jego pięknej narzeczonej. Nie bez powodu! Do sieci wypłynęło wideo z urodzin, na którym wyraźnie widać, jak Federico (a jeszcze dokładniej, to Federico Leonardo Lucia) dotyka i całuje w brzuch swoją partnerkę. To ujęcie od razu wywołało lawinę spekulacji wśród fanów rapera i blogerki, że para może spodziewać się dziecka.

Ale to nie wszystko! Dzisiaj na instagramowym profilu Chiary pojawiło się zdjęcie, które założycielka The Blonde Salad opatrzyła komentarzem "growing up", który można interpretować na wiele sposobów. Następnie po tym, co Chiara opublikowała na Instagram Stories doszliśmy do tego, że chodzi o Macklemore, Ryana Lewisa i Eda Sheerana o takim właśnie tytule. I jeśli już o interpretacji mowa, to nie zaszkodzi przywołać kilku wersów tego kawałku, jak choćby "I just wanna be a good dad" czy "don't wanna be a dad that's living in FaceTime". Sama Chiara zwróciła też uwagę swoim obserwatorom, że zarówno muzyka, jak i tekst tej piosenki są dla niej ważne. Czy zatem faktycznie jest coś na rzeczy i 30-latka niebawem zostanie po raz pierwszy mamą?

Warto również przypomnieć, że portale dopatrywały się już ciąży u blogerki na początku września, kiedy to Chiara pojawiła się na czerwonym dywanie podczas festiwalu filmowego w Wenecji. Przyczyną była sukienka marki Philosophy di Lorenzo Serafini, która zdaniem niektórych, idealnie wyeksponowała lekko zaokrąglony brzuch Włoszki. 

Nie chcemy snuć tutaj żadnych teorii spiskowych, ale musicie przyznać, że biorąc pod uwagę wszystkie te powyższe fakty, naprawdę wiele wskazuje na to, że ciąża Chiary jest całkiem prawdopodobna? Tym bardziej, że blogerka wydaje się być na zabój zakochana w swoim narzeczonym i na poważnie planować z nim przyszłość. Nie wiemy, jak wy, ale my z wypiekami na twarzy będziemy śledzić rozwój wydarzeń!

AKTUALIZACJA!