Vanessa Paradis i Johnny Depp, Angelina Jolie i Brad Pitt, Gwyneth Paltrow i Chris Martin to tylko kilka przykładów par, które przez lata dla wielu były wzorem idealnego małżeństwa, a informacja o ich rozstaniu wstrząsnęła całym show-biznesem. Do tego grona, niestety, można teraz zaliczyć również Chrisa Pratta i Annę Faris. Aktorzy za pomocą swoich kanałów społecznościowych ogłosili dzisiaj, że zdecydowali się na separację.

Z przykrością informujemy, że jesteśmy w separacji. Podejmowaliśmy wiele prób i jesteśmy naprawdę rozczarowani. Nasz syn ma dwójkę rodziców, którzy bardzo go kochają i dla jego dobra chcemy, żeby ta sytuacja pozostała naszą prywatną sprawą. Nadal darzymy się uczuciem, zawsze będziemy pamiętać o wspólnie spędzonym czasie i darzyć się wzajemnie ogromnym szacunkiem - czytamy na Instagramie Anny i facebook'owym profilu Chrisa.

Aktor znanych z takich filmów, jak Strażnicy galaktyki, Jurassic World, Pasażerowie czy Siedmiu wspaniałych oraz aktorka kojarzona przede wszystkim z serią Straszny film, pobrali się w 2009 roku. Dla Anny było to drugie małżeństwo (w latach 2004-2008 związana była z aktorem Benem Idra). W sierpniu 2012 roku na świat przyszedł syn pary, Jack.