To bardzo trudny moment dla Chrissy Teigen i Johna Legenda. Modelka i artysta spodziewali się dziecka – wkrótce po raz trzeci mieli zostać rodzicami, o czym poinformowali w połowie sierpnia w bardzo uroczy sposób. Nagrali wspólnie teledysk – w którym pojawiły się również ich pociechy, 4-letnia Luna i 2-letni Miles – do piosenki „Wild”, w którym okazują sobie mnóstwo czułości, a brzuszek Chrissy jest wyraźnie zaokrąglony, co nie pozostawiło żadnych wątpliwości, że jest w ciąży. Niestety Chrissy Teigen poroniła, o czym poinformowała za pośrednictwem Instagrama. Opublikowała galerię zdjęć ze szpitala, które złamią Wam serce. Podobnie jak opis, w którym poinformowała, przez co przechodzą kobiety w tej bardzo trudnej sytuacji i który wszyscy powinni przeczytać. 

Żona Aleca Baldwina wyznała, że prawdopodobnie doświadcza poronienia. Jej post powinna przeczytać każda z Was >>>

Chrissy Teigen poroniła. Przeczytajcie oświadczenie pary

Chrissy Teigen była w trzeciej ciąży, ale dziś w nocy poroniła i straciła dziecko. Modelka poinformowała o tym traumatycznym przeżyciu za pośrednictwem Instagrama. Opublikowała galerię czarno-białych zdjęć ze szpitala, gdzie towarzyszył jej mąż John Legend. „Jesteśmy w szoku i odczuwamy ból, o którym wcześniej tylko słyszeliśmy, to rodzaj bólu, jakiego wcześniej nie czuliśmy. Nie byliśmy w stanie zatrzymać krwawienia i podać dziecku potrzebnych mu płynów, pomimo wielu worków z transfuzją krwi”, napisała w poruszającym oświadczeniu modelka. Następnie dodała, że zawsze czekali z Johnem z nadaniem imienia do ostatniego momentu, ale swoje trzecie dziecko (para spodziewała się chłopca) zaczęli nazywać Jack, kiedy był jeszcze w brzuchu – „Jack ciężko pracował, aby być częścią naszej rodziny i będzie nią zawsze”

Chrissy Teigen w oświadczeniu zwróciła się również bezpośrednio do swojego zmarłego syna – „tak mi przykro, że kilka pierwszych chwil Twojego życia spotkało się z tak wieloma komplikacjami, że nie mogliśmy zapewnić Ci domu, którego potrzebowałeś do przetrwania. Zawsze będziemy Cię kochać”. 34-latka podziękowała za wsparcie oraz modlitwy. Dodała również, że są bardzo wdzięczni za swoje życie oraz za Lunę i Milesa, ale nie każdy dzień może być pełen słońca. W te najciemniejsze dni będziemy rozpaczać, będziemy płakać. Ale będziemy przytulać i kochać się mocniej i przejdziemy przez to”. Poruszający wpis pary skomentowali m.in. Kim Kardashian-West, Hailey Bieber, Channing Tatum i Paris Hilton, którzy wyrazili swoje współczucie dla Chrissy i Johna, przechodzących teraz ciężkie chwile. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We are shocked and in the kind of deep pain you only hear about, the kind of pain we’ve never felt before. We were never able to stop the bleeding and give our baby the fluids he needed, despite bags and bags of blood transfusions. It just wasn’t enough. . . We never decide on our babies’ names until the last possible moment after they’re born, just before we leave the hospital. But we, for some reason, had started to call this little guy in my belly Jack. So he will always be Jack to us. Jack worked so hard to be a part of our little family, and he will be, forever. . . To our Jack - I’m so sorry that the first few moments of your life were met with so many complications, that we couldn’t give you the home you needed to survive. We will always love you. . . Thank you to everyone who has been sending us positive energy, thoughts and prayers. We feel all of your love and truly appreciate you. . . We are so grateful for the life we have, for our wonderful babies Luna and Miles, for all the amazing things we’ve been able to experience. But everyday can’t be full of sunshine. On this darkest of days, we will grieve, we will cry our eyes out. But we will hug and love each other harder and get through it.

Post udostępniony przez chrissy teigen (@chrissyteigen) Wrz 30, 2020 o 8:58 PDT