Jeden z ostatnich postów Chrissy Teigen na Twitterze bardzo zaniepokoił jej fanów – modelka przyznała, że wykonała test na obecność koronawirusa. Jak się później okazało, badania były konieczne, bo żona Johna Legenda przygotowuje się do operacji. Chrissy Teigen postanowiła usunąć implanty piersi, które służyły jej przez ostatnie 14 lat. Co więcej, wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na taki krok właśnie teraz.

Chrissy Teigen usuwa implanty piersi

Chrissy Teigen opublikowała bardzo szczery post na swoim profilu na Instagramie, w którym dokładnie wyjaśniła, dlaczego chce usunąć implanty piersi. Modelka przeszła operację powiększania biustu, gdy była bardzo młoda – miała zaledwie 20 lat. W swoim oświadczeniu podkreśliła, że nie żałuje podjętej wtedy decyzji, ale przyszedł czas na zmiany. „Świetnie służyły mi przez wiele lat, ale mam już dość” – czytamy w poście na Instagramie żony Johna Legenda. Chrissy Teigen przyznała, że marzy o tym, aby zapiąć sukienkę w swoim rozmiarze, a także wygodnie położyć się na brzuchu. Niestety dotąd nie było to możliwe.

Modelka poprosiła swoich fanów, żeby się nie o nią nie martwili i zapewniła, że wszystko jest w porządku. Chrissy Teigen napisała: „nadal będę miała piersi, ale teraz będą się składały wyłącznie z tłuszczu”. Zdjęcie, które modelka opublikowała na swoim Instagramie, znajdziecie również w naszej galerii – na górze strony.

Chrissy Teigen ma ważną wiadomość dla wszystkich kobiet! >>>